Opinie: Rozwiązanie konkursu Bezpiecznie po zmierzchu z OSRAM

110% to brzmi jak bujda na resorach. Osram tą sprawę. Ogólnie to nic się tu nie dowiedziałem nic a nic. Ciekawostką jest że nie zmieniając kąta reflektora Osram świeci nawet 20-40 metrów dalej kurcze ugina światło, niewiarygodne. Ha biel jest bielsza od bieli o 20% znowu czary. Normalie Osram.

Yeah - Drugie miejsce :slight_smile:

Wszystko super tylko nie idzie tego kupić w Krakowie HS1 byłem w 10 motoryzacyjnych moto auto i nic.

Ostatnio w akcie desperacji szukając mocnej żarówki do mojego kymkacza kupiłem Revo Xenon HIR 5000k H4 / HS1 / P43T 12V 35/35W.
Jazda po zmroku bez porównania. Testowałem z kumplem, czy nie będzie oślepiać, jechał samochodem i mówił, że ok. Mocne, białe światło z efektem xenon - jestem bardzo zadowolony.

Ehhh 4 miejsce !! YEA XD ej ludzie i co teraz dalej? na wp nie ma żadnej wiadomości na skuterowo również .
Bo coś tam pisali, że napiszą jeżeli się myle to przepraszam :D

Hmm 10 miejsce ale zawsze to wygrana^^ Szymonk, chyba trzeba czekać, jak napisali że się skontaktują to się skontaktują.

Hyena - jest to możliwe i bardzo proste. Żarnik (drucik) jest umieszczony inaczej i tyle.

Poza tym 110 procent światła więcej na drodze nie oznacza, ze żarówka daje 110 procent światła więcej. Ilość wysyłanego światła jest ograniczona przez wymogi prawne. Zarówka nie może emitować więcej niż ustalają przepisy - na przykład 60/55W 1000 lumenów plus/minus 15 procent. Więcej światła na drodze oznacza taką konstrukcję i usytuowanie druika aby w standardowym reflektorze procent wykorzystania światła był większy.

Kisiu1981 tak mówisz ?? Zarnik musi być na pozycji bo inaczej będzie świecić wszędzie tylko nie tam gidze trzeba. Każda lampa posiada jakąś geometrię i żródło światła musi być umieszczone w odpowiednim miejscu. W każdym razie nie wierzę w czary typu Osram. Rozumiem że można coś tam poprawić ale nie 110% przy poborze takiego samego prądu. Możena zmienic rodzaj szkła, kolor, gaz wypełniający, materiał użyty na zarnik etc, itp. Na pewno te zmiany nie dadzą 110% no chyba że poruwnujemy z żarówką w technologi z przed dwóch dekad. Ja wybrałem czary Phlips tylko 40% brzmi bardziej realnie.

stasiup a ty dostałeś jakiegoś emaila czy coś w tym stylu ? :slight_smile:

Jeszcze nie. Coś długo, ale pewnie w poniedziałek się tym zajmą.

Ok, jak coś to mnie poinformuj ok ? :slight_smile:

Okey, ale może wypowiedzieli by się inni zwycięscy.

Ze mną też jeszcze się nikt nie skontaktował i czekam.

Czy tylko ja ma wrażenie, że ten konkurs to była zwykła ściema ? Podawaliśmy adres przy tym konkursie bo zapomniałem ?

był podany adres mailowy i nick, więc czekam na kontakt.

No ja na wyniki konkursy trzeba było czekać ponad półtora miesiąca to pewnie se jeszcze poczekamy;-)

Pisali coś do kogoś?

Jeszcze nie

I liczycie, że ktoś się odezwie? :)

Jak się odezwie, to się odezwie.