Opinie: Router Bassa i Traffico Sport teraz również w marketach

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Router Bassa i Traffico Sport teraz również w marketach

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Bubles Bubles 9 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

Ja nadal uważam że nie warto kupować tego szmelcu.

Testuję nowy Sklep Jednoślad.pl. https://sklep.jednoslad.pl
    Zdjęcie profilowe Vin
    Vin
    Użytkownik

Wole kupić ale z salonu.

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    Zdjęcie profilowe Paja96
    Paja96
    Użytkownik

Tego Routera Bassa widziałam ostatnio w Tesco za 1599zł. I uważam tak samo jak HugoBoss

lubie chłopców na motorach;)
    Zdjęcie profilowe krystians31
    krystians31
    Użytkownik

ja takim routerkiem przejeżdziłem dwa sezony,bez awaryjnie

chińczyk,ale z duszą

lukasz81gl
    Użytkownik

Ja mam Routera sport50s z Tesco i działa bez porblemu już 2-gi sezon,wszystko zależy jak popadniesz-)

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe Sousek
    Sousek
    Użytkownik

Wszyscy moi znajomi którzy jeździli na Routerach nie chwalili go sobie. Cały czas mówię. Macie okazję kupcie Ince.

Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Wszystko zależy od tego jak się dba i jak się trafi. Nie pamiętam nicku ale ktoś kupił Ince od Leszka i ma ponad 10tyś km a niektórzy piszą że po 2tyś im padają. Mi osobiście Router calutki tamten sezon przejechał bez awarii. Jedynie co musiałem wymienić to czujnik poziomu paliwa.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
    Zdjęcie profilowe Bubles
    Bubles
    Użytkownik

Ja mam Routera A500 i jakoś żadnej poważnej awarii jeszcze nie miałem (Nie liczę tej w dniu zakupu… xD) A tak to tylko płyny i konserwacja i jeździ jak trzeba. (Kupiłem go w Tesco w sierpniu) BTW: Widzieliście w tesco Router WS50? xDD Zryte od „Romet ZK50” Widziałem go i szczerze mówiąc, jeśli miał bym wybierać pomiędzy moim A500 a tym WS50 to bym wziął WS’a… Wygląda w końcu jak motocykl i jest wielki… I jego koszt jest taki jak w sierpniu mojego A500… No ale jak będę zarabiać to sobie go może kupię ;d Póki co pluje sobie w brodę że mi się tak śpieszyło z kupnem -.-

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie