Opinie: Router Bassa 50: Skuter na start

Super test! Czekałem na to.

Heheh… Mam tego Routerka, tylko szarego ;d Sprawuje się na razie fajnie, ale… Nigdzie jeszcze nie zdałem na motorowerową ;d

To świetnie. Odpowiedz mi na pytanko jedno. Ten skuterek ma na bokach takie podnóżki dla pasażera? Takie co wystawiasz

Sa wyprofilowane w plastikach.

Nie zauważyłem ich… Jutro rano zajrzę i zobaczę ;d

nienawidzę tych wyprofilowanych… bardzo niewygodne, sam mam, i jak przymierzałem się do jazdy z drugą osobą - wygodniej dla niej, jak trzyma po prostu nogi do tyłu - tak jest u mnie, te podnóżki po prostu są za daleko pasażera, i za małe miejsce na nogę jest… to jakaś pomyłka… tak u mnie :wink: nie wiem co na to poradzić bo sam skuter jest 2-osobowy ;

a ja mam taki sam, też czerwony :slight_smile: kupiony w piątek, czeka na rejestrację i ubezpieczenie, potem w drogę :smiley:

Mój wreszcie jutro będzie rejestrowany ;d Teraz tylko zdać na kartę ;d A ja mam szary, bo mi się bardziej taki kolor podobał ;d

dobrze podsumowany test. na pierwsze dwa kółka ujdzie. komfort jazdy mierny w porównaniu z innymi “chińskiej kategorii” nie wpominając o wyższej półce ale za te pieniądze nic lepszego nie znajdzie… z resztą, nic tańszego też. kilka głębszych dziur i przednie koło lubi sobie odjechać urywając się z łożyskiem… dlatego warto często serwisować. jeśli ktoś lubi dłubać i naprawiać, dobra baza.

Mam pytanko. Czy polecacie ten skuter na początek? Jedni mówią, że to chińska tandeta i lepiej kupić taniego markowca. A jedni, że robią dużo kilometrów i jest niezawodna. Co wy na ten temat sądzicie. I czy nie będzie za ciasna na 2 osoby 175cm wzrostu?

http://www.skuterowo.com/moja-bassa/ macie link podejrzyjcie i wchodźcie

Czy orientujecie się czy od jakiegoś innego skuteru pasowałoby nadkole do mojego routera bassy. Potrzebuję a nie produkują już ich do bassy wiec proszę o najszybszą odpowiedzi

Czy wieci co sie dzieje z moją basią . Bo gdy przy gazuję i puszcze a potem ponownie przy gazuję to tak jakby muli. jak by się zalewał???

dawkę zmniejszyłem. a i tak nic nie dało

Miałem takiego skuterka i bardzo dobrze się spisywał nastukałem nim 10tyś km wymieniając tylko olej w silniku;) sprzedałem go kuzynowi i dalej śmiga i nic się nie sypie także bardzo polecam jak na początek;)

Czy jak ktoś zobaczy go w jakimś markecie mógłby mi dać znać? :D
Kiedy w ogóle skutery powinny wchodzić do marketów?

Na wiosnę, pewnie przed komuniami.

Tóż to komunia jest w wieku 8 lat. A wątpie aby takie dziecko miało prawo jazdy AM

One są nie tylko w supermarketach kumpel normalnie kupił w jakimś salonie tam;) A u mnie w mieście cały czas są w tesco chyba dobrze schodzą :wink:

W media expert też były w tamtym roku :-)