Opinie: Romet, Router i Zipp liderami sezonu

Yamasaki?! Longija?! TAOTO?! Co to w ogóle jest? Jedyna firma, której skuter bym kupił to Kymco…

Longija to akurat jest jeszcze znana, ale z TaoTao to ja znam jedynie orzeszki wasabi ;P. Zaskoczyły mnie niskie pozycje Keewaya i Kymco no ale widać, że cena > świadomość konsumencka marki.

7 TAOTAO - co to do diabła jest ? Nigdy nie widziałem moto/cykla/roweru lub skutera takiej oto marki…

Cóż, też się dziwię że keeway tak nisko. Z resztą sam chciałem kupić keeway’a mam zipp’a. W moim mieście(mieścinie) w te wakacje zauważyłem znaczny wzrost skuterów na ulicach w tym właśnie zipp’ów. Może dzięki temu zipp zacznie robić trochę lepsze maszyny. (nie mówię, że są złe, ale mogłyby być lepsze)

Router to przecież jedno i to samo co Romet… :d Ale pod inną nazwą… Ale co tam, A500 daję rade.

A gdzie taka marka jak ZUMICO która była sprzedawana w auchan’ie ?

Ja mam Zippa Nekena a w dowodzie rej. jest yamasaki? o co chodzi? czy Zipp i Yamasaki to jest jedno i to samo?

Piotrekacm - kymko ładna autoreklama. każda forma reklamy jest dobra. gratuluję dobrego pijaru

Pozwolę sobie podlinkować mój komentarz. http://www.skutery-info.pl/wiadomosci/aktualnosci/483-statystyki-sprzeday-jednosladow-w-trzech-pierwszych-kwartach-2011.html

Romet pierwszy, druga Yamaha i Honda? Hm, no w 2011 to mozliwe, ale teraz Yamaha wysuwa się na przód, bo ma nowe modele : Xenter i Tmax. Spoko skuterki. Jak oglądałem nowy skuter BMW, to jednak stwierdziłem, że “niedoróbek” nie kupuję i wybrałem Xenter 2012. W sam raz na omijanie korków w mieście i nie psuje się a technologicznie przed bmw.

a gdzie kingway