Opinie: Romet, Router i Zipp liderami sezonu

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #94346 Reply
    Leszek Śledziński
    Keymaster

Yamasaki?! Longija?! TAOTO?! Co to w ogóle jest? Jedyna firma, której skuter bym kupił to Kymco…

#94347 Reply
    MichalWujak
    Użytkownik

Longija to akurat jest jeszcze znana, ale z TaoTao to ja znam jedynie orzeszki wasabi ;P. Zaskoczyły mnie niskie pozycje Keewaya i Kymco no ale widać, że cena > świadomość konsumencka marki.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#94348 Reply
    madi
    Uczestnik

7 TAOTAO – co to do diabła jest ? Nigdy nie widziałem moto/cykla/roweru lub skutera takiej oto marki…

#94349 Reply
    Szefuniko
    Użytkownik

Cóż, też się dziwię że keeway tak nisko. Z resztą sam chciałem kupić keeway’a mam zipp’a. W moim mieście(mieścinie) w te wakacje zauważyłem znaczny wzrost skuterów na ulicach w tym właśnie zipp’ów. Może dzięki temu zipp zacznie robić trochę lepsze maszyny. (nie mówię, że są złe, ale mogłyby być lepsze)

#94350 Reply
    Bubles
    Użytkownik

Router to przecież jedno i to samo co Romet… :d Ale pod inną nazwą… Ale co tam, A500 daję rade.

#94351 Reply
    Diablo
    Użytkownik

A gdzie taka marka jak ZUMICO która była sprzedawana w auchan’ie ?

#94352 Reply
    Tadzik
    Użytkownik

Ja mam Zippa Nekena a w dowodzie rej. jest yamasaki? o co chodzi? czy Zipp i Yamasaki to jest jedno i to samo?

#94363 Reply
    Pitbull
    Użytkownik

Piotrekacm – kymko ładna autoreklama. każda forma reklamy jest dobra. gratuluję dobrego pijaru

#94370 Reply
    aseg
    Użytkownik
    #96837 Reply
    nagroda
    Użytkownik

Romet pierwszy, druga Yamaha i Honda? Hm, no w 2011 to mozliwe, ale teraz Yamaha wysuwa się na przód, bo ma nowe modele : Xenter i Tmax. Spoko skuterki. Jak oglądałem nowy skuter BMW, to jednak stwierdziłem, że „niedoróbek” nie kupuję i wybrałem Xenter 2012. W sam raz na omijanie korków w mieście i nie psuje się a technologicznie przed bmw.

#97617 Reply
    Damian1996
    Użytkownik

a gdzie kingway

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Opinie: Romet, Router i Zipp liderami sezonu
Twoje informacje:

Back to top button