Opinie: Romet Retro 7: Jak zakończy się ten test?

No ładnie się tam bawicie. Zapewne będzie o czym gadać w teście, a nie jak zawsze zanudzacie nas :smiley: Szczerze to nie podobają mi się skutery w stylu retro, vespa, osa. Są jak by to tak nazwać… Brzydkie, i dla “starych dziadów”.

Mi się właśnie takie najbardziej podobają, choć akurat ten model wydaje się bardzo mały.

Skuter w stylu retro od Rometa wygląda dość fajnie, jakdnak nie ma takiego klimatu skuterów rodem z lat 60. jak w przypadku Vespy :))

izdebski12 napisał:

Szczerze to nie podobają mi się skutery w stylu retro, vespa, osa. Są jak by to tak nazwać.. Brzydkie, i dla "starych dziadów".

A nie masz racji, wszystko zależy do czego go używasz, bo jeśli ktoś szuka fajnego skuterka do lansu na mieście, jazdy z klubu do klubu w centrum Warszawy + Stare Miasto to uważam, że retro jest idealny.
'Kobiałki' też na nich się fajnie prezentują :)

izdebski12 napisał:

No ładnie się tam bawicie. Zapewne będzie o czym gadać w teście, a nie jak zawsze zanudzacie nas :D Szczerze to nie podobają mi się skutery w stylu retro, vespa, osa. Są jak by to tak nazwać.. Brzydkie, i dla "starych dziadów".

- No młody grabisz sobie pomalutku :-) - dla starych dziadków ???
Wiesz jakie ja "dupki" widziałem na tego typu sqtach. ?

Bez urazy. Vespa może jeszcze przejdzie, ale inne są brzydkie.. Ta przednia lampa taka ohydna przypominająca lampę od pociągu, i tylne światełko jak od roweru. Taki skuter z lat 90, to nie na nasze czasy. Teraz na topie są skuty typu Yamaha Jog, Aerox, Peugeot Kisbee, Peugeot Ludix, Ludix Blaster, ,romet 767. Bassa, i F16 to takie najzwyklejsze.

Ty mówisz o tym co jest na topie wśród młodzieży, a weź pod uwagę, że nie tylko młodzież jeździ na skuterkach.
Przejedź się kiedyś w piątek/sobotę między 22.00-1.00 na starówkę, na Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat i zobacz ile takich retro poparkowanych w różnych miejscach stoi. I to nie są reklamy :)

Po pierwsze ten styl jest z lat 50 i skoro do dzisiaj święci tryumfy to coś w nim musi być, a że Tobie się nie podoba jest akurat mało istotne. To jest skuter dla ludzi ceniących styl i mających (szczególnie w Polsce) dość duże pieniądze jak na taką klasę pojazdu.

No, ja wiem. Ja tylko wyrażam swoje zdanie na temat tego wspaniałego stylu.

Własne zdanie zawsze warto mieć, Ty jednak pokazujesz, że jesteś zbyt infantylny, żeby pewne rzeczy zrozumieć. Bez urazy.

Kolczyk biedaka przeważył.