Opinie: Romet Retro 7: Jak zakończy się ten test?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Romet Retro 7: Jak zakończy się ten test?

Ten temat zawiera 10 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe SingSing74 SingSing74 6 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

No ładnie się tam bawicie. Zapewne będzie o czym gadać w teście, a nie jak zawsze zanudzacie nas 😀 Szczerze to nie podobają mi się skutery w stylu retro, vespa, osa. Są jak by to tak nazwać.. Brzydkie, i dla „starych dziadów”.

Testuję nowy Sklep Jednoślad.pl. https://sklep.jednoslad.pl
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Mi się właśnie takie najbardziej podobają, choć akurat ten model wydaje się bardzo mały.

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement
    Zdjęcie profilowe Gucioo
    Gucioo
    Użytkownik

Skuter w stylu retro od Rometa wygląda dość fajnie, jakdnak nie ma takiego klimatu skuterów rodem z lat 60. jak w przypadku Vespy :))

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

izdebski12 napisał:

Szczerze to nie podobają mi się skutery w stylu retro, vespa, osa. Są jak by to tak nazwać.. Brzydkie, i dla „starych dziadów”.

A nie masz racji, wszystko zależy do czego go używasz, bo jeśli ktoś szuka fajnego skuterka do lansu na mieście, jazdy z klubu do klubu w centrum Warszawy + Stare Miasto to uważam, że retro jest idealny.
    ‚Kobiałki’ też na nich się fajnie prezentują 🙂

Zdjęcie profilowe Padalec
    Padalec
    Użytkownik

izdebski12 napisał:

No ładnie się tam bawicie. Zapewne będzie o czym gadać w teście, a nie jak zawsze zanudzacie nas 😀 Szczerze to nie podobają mi się skutery w stylu retro, vespa, osa. Są jak by to tak nazwać.. Brzydkie, i dla „starych dziadów”.

– No młody grabisz sobie pomalutku 🙂 – dla starych dziadków ???
    Wiesz jakie ja „dupki” widziałem na tego typu sqtach. ?

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Bez urazy. Vespa może jeszcze przejdzie, ale inne są brzydkie.. Ta przednia lampa taka ohydna przypominająca lampę od pociągu, i tylne światełko jak od roweru. Taki skuter z lat 90, to nie na nasze czasy. Teraz na topie są skuty typu Yamaha Jog, Aerox, Peugeot Kisbee, Peugeot Ludix, Ludix Blaster, ,romet 767. Bassa, i F16 to takie najzwyklejsze.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Ty mówisz o tym co jest na topie wśród młodzieży, a weź pod uwagę, że nie tylko młodzież jeździ na skuterkach.
    Przejedź się kiedyś w piątek/sobotę między 22.00-1.00 na starówkę, na Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat i zobacz ile takich retro poparkowanych w różnych miejscach stoi. I to nie są reklamy 🙂

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Po pierwsze ten styl jest z lat 50 i skoro do dzisiaj święci tryumfy to coś w nim musi być, a że Tobie się nie podoba jest akurat mało istotne. To jest skuter dla ludzi ceniących styl i mających (szczególnie w Polsce) dość duże pieniądze jak na taką klasę pojazdu.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

No, ja wiem. Ja tylko wyrażam swoje zdanie na temat tego wspaniałego stylu.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Własne zdanie zawsze warto mieć, Ty jednak pokazujesz, że jesteś zbyt infantylny, żeby pewne rzeczy zrozumieć. Bez urazy.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie