Opinie: Romet Maxi 125: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Romet Maxi 125: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Paweł Klimkiewicz 5 lata, 12 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #172273 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Szymon
  Szymon
  Jednoślad.pl
  • Postów: 48

  Drugi rok nim jeżdżę i …..Bardzo dobrze się prowadzi jazda to przyjemność, posiadanie kłopot. Pół roku szukałam serwisu ASO, który z nim sobie poradzi. Dużo awarii, których opisywanie sobie odpuszczę, kto chce znajdzie na forum. Z innych niedogodności to to, że jedynym kaskiem jaki się mieści w kufrze jest kask typu ” orzeszek”, zegary nieczytelne w dzień. Ogólnie radzę dołożyć parę złotych i kupić coś innego. Szerokości:)

  #172274 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe
  Anonimowy
  • Postów: 64

  A jeszcze jedno to 110 km/h to nie jest dobry pomysł skuter od 90 km/h zaczyna nie przyjemnie się trząść. Myślę, że Szymi oglądał go tylko na zdjęciu…..

   
  Czytaj
  REKLAMA

  NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

  Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
  #179955 Odpowiedź

  Paweł Klimkiewicz
  Użytkownik
  • Postów: 1

  Witam posiadam takiego Romecika od roku i tak naprawdę co było minusem to opony które byly fabryczne, o czym żaden sprzedawca nie informował, szkoda sa dramatyczne i dla osób które maja pierwszy kontakt z tym skuterem a zwlaszcza na mokrej nawieszni mogą podnieść cisnienie.No,cóż może Romet ma taka politykę pozbyć się klientów,(zakup markowych opon z górnej polki to tylko 400zl ) ale i tak uważam, ze za ta cene to swietne rozwiazanie, niż zakup pseldo markowego z niewiadoma historia.Naprawdę polecam.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
Odpowiedz do: Opinie: Romet Maxi 125: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne
Informacje o Tobie: