Opinie: Romet ADV 125: Nowy przeprawowy motocykl na prawo jazdy B

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Romet ADV 125: Nowy przeprawowy motocykl na prawo jazdy B

Ten temat zawiera 17 odpowiedzi, ma 9 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe PiotrB0 PiotrB0 3 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 18 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

Myślę że ten ‚przeprawowy’ w tytule to tak bardziej w stylu [heniek załóż gumowce jedź na pole i zobacz czy dzikie świnie w szkodę nie idą]najbardziej to go ten przedni błotnik szpeci,osłona na reflektor wygląda jak pułka do montażu skrzynki po ogórkach [jak by coś trzeba przywieść s GSu] a tak to całkiem,całkiem jak za te pieniądze tylko prawdziwej przeprawy bym na nim nie próbował,ot taka wsk125 naszych czasów,choć wydaje mi się lub prawie jestem pewien że tamte były wytrzymalsze i bardziej bezawaryjne.

Testuję nowy Sklep Jednoślad.pl. https://sklep.jednoslad.pl
    Zdjęcie profilowe mario11478
    mario11478
    Użytkownik

W tej cenie nie ma czego się czepiać.Błotnik fakt do d…W innych firmach brak alternatywy dla ADV (w tym przedziale cenowym)Więc jak ktoś lubi polne i leśne szlaki to jak najbardziej się do tego nadaje.Silniczek to sprawdzona solidna konstrukcja 156fmi co prawda niewielkiej mocy ale to tylko 125.

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

przecież nie napisałem że się nie opłaca:)Ot taka wska na każdą kieszeń.Ps; na tych oponach do lasu na liście bym się też nie wybierał,jest to raczej pojazd do użytku codziennego np.listonosz ,motor w teren raczej ma udawać.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

cała ta „przeprawowość” w nim to stylistyka i dodatki mające sugerować niby zastosowanie.
    Przedni błotnik jak w enduro i rajdówka.
    Oprócz tego zawieszenie z tyłu o małym skoku, nisko i klasycznie wydech z kolektorem narażonym na dzwona. To taka przeprawówka jak z Dodge Durango terenówka. Wyglada groźnie ale własciwości terenowe pozwalają zaparkować go jednym kołem na krawężniku przy bulwarze.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Tak też go wyżej opisałem w tej cenie to fajna propozycja na dojazdy do pracy nie koniecznie najlepszymi drogami a w terenie jakiś nie wyżyty ramę[a jakiej jakości są ramy w tego typu sprzętach z dolnej pułki wszyscy wiemy],zawieszenie itd załatwi pierwszego dnia użytkowania.

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    mario11478
    Użytkownik

Z tą pojemnością i mocą to trzeba być wariatem żeby w ciężki teren wjechać:)Tu się zgodzę że to taka wsk. na wieś jak znalazł.Zresztą opiszę go jak już kupię:)

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

a może on miał być wyprawowy a nie przeprawowy.
    Kufry przyczepiasz i w podróż – jest wyprawa.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe camus
    camus
    Użytkownik

Czy tylko ja mam wrażenie, że to zwykła Zetka 125 opakowana w trochę stalowych rurek?

mario11478
    Użytkownik

Bliżej mu do rometa K niż zetki

Zdjęcie profilowe rominciarz7
    rominciarz7
    Użytkownik

Jak dla mnie to jest Romet K125 tylko że orurowany 🙂

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 18 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie