Opinie: Romet 7E: Nowy samochód elektryczny

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Romet 7E: Nowy samochód elektryczny

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe SingSing74 SingSing74 4 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

Szkoda że 1 taki akumulator to wydatek około 500 zł, co daje 3000 zł raz na kilka lat, czyli po przeliczeniu na Hiper oszczędnego dieselka 1,2 spalającego około 3,8l /100 daje 16000km , oczywiście pomijam koszty ładowania na poziomie kilkunastu złotych miesięcznie, ale w dużym uproszczeniu : Jeżeli nie zamierzasz przejechać więcej niż 10000 km rocznie i nie oczekuje dużo od samochodu, który de facto będzie pobierał energię z spalania węgla to nawet się opłaca, tyle że porównuję samochód rozmiarów smarta z polo …

Testuję nowy Sklep Jednoślad.pl. https://sklep.jednoslad.pl
    Zdjęcie profilowe SingSing74
    SingSing74
    Użytkownik

Kiedyś Mitsubishi wypuściło na rynek i-MiEV za 160 000 złotych. Widziałem i nawet siedziałem w salonie w tym elektrycznym matizie. Tam też widziałem go po raz ostatni. Nikt rozsądny nie wyda tyle pieniędzy za zabawkę na baterie. Ciekawy jestem ile sobie krzyknie Romet.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie