Opinie: Romet 767: Sportowiec, na serio

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #96531
    Skuterowo.com
    Użytkownik
    • 318
    • 327Postów:

    lusterka takie same co w Quantumie R. Ogólnie fajny skuterek, siedziałem na nim na wystawie i jest całkiem wygodny. Fjna jest ta tylna lampa 🙂

    #96532
    Marta
    Użytkownik
    • 5
    • 52Postów:

    Jakbym na nim wyglądała/? Czy to raczej dla chłopaków?

    #96533
    HugoBoss
    Uczestnik
    • 93
    • 3 265Postów:

    To jest dokładnie Ferro 804 – 2 http://www.skuteryferro.pl/katalog-produktow/seria-800_4/model-804-2_34.html Rozmawialiśmy o nim z redaktorem ŚM na rozpoczęciu sezonu,Ferro bardziej dba o jakość niż Romet,wolałbym zdecydowanie droższe Ferro. Ogólnie skuter ma bardzo fajny design,tylko ciekawe jak sprawdzi się w dłuższym użytkowaniu,prawdopodobnie w następnym numerze ŚM będzie jego opis z testu.

    #96534
    HugoBoss
    Uczestnik
    • 93
    • 3 265Postów:
    #96535
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

    no ten ferro fajny był, chętnie bym sobie taki kupił, no ale cóż, puki co mam vitalkę… Marta przymierz się do niego i zobaczysz jak będziesz na nim wyglądać. Zapewne całkiem fajnie 🙂

    #96536
    Marta
    Użytkownik
    • 5
    • 52Postów:

    HMm, to ja już wole Romet, pewniejsza firma i cena nizsza

    #96537
    dostawcy
    Użytkownik
    • 3
    • 337Postów:

    Tak to jest punkt widzenia kobiety na pojazdy mechaniczne, kolor i czy pasuje do torebki, butów itd., ehhh te kobiety:) Marta nie wiem jak inni ale mnie się podobają dziewczyny na skuterach/motorach każdych, wszelakich 🙂

    #96538
    Jakub100001
    Użytkownik
    • 13
    • 582Postów:

    Hugo ja swoim Rometem 767 zrobiłem ponad 6000 km, więc końcem tygodnia może skończę pisać artykuł o tym jak ten skuterek sprawował się przez te 6000km. 😀

    #96548
    MichalWujak
    Użytkownik
    • 118
    • 595Postów:

    0:42 – latające siedzisko kanapy 1:31 – trzęsąca się jak osika nakładka wydechu + odkręcające się lusterka i przedni błotnik Proponuję test długodystansowy tego skutera i zobaczymy co się będzie działo dalej…

    #96985
    Youkuzi
    Użytkownik
    • 0
    • 2Postów:

    Większość detali zapożyczona z 717-stki, lusterka, wydech

    #97046
    Chris
    Użytkownik
    • 0
    • 1Postów:

    Mam ten skuter od ponad roku i do tej pory bez jakiejkolwiek awarii świetnie się sprawuje 😉

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button