Opinie: Romet 757. Skuterowy średniak od Rometa

Czy ten Pan aby na pewno pochodzi z Polski? Jego polszczyzna pozostawia wiele do życzenia…

W takim skuterku powinno być już oświetlenie ledowe a nie tylko kierunkowskazy.


Lukario napisał:

lucky63 napisał:
Czy ten Pan aby na pewno pochodzi z Polski? Jego polszczyzna pozostawia wiele do życzenia...

też się zastanawiam no i jeszcze te błędy...skuter wg mnie ciekawy , podobny do 767 , zipp simpli itp

te zarysy, kształty, lusterka też gdzieś takie widziałem… a no tak… kolejna podróbka aprilii sr.

aa tam wszystko ściągają… każdy ściąga od każdego tylko dla $$$ i tyle … a skuterek nawet ładny, podoba mi się taka kolorystyka ;]

3/4 Sylwetek skuterów jest wykorzystywana w wielu markach, sylwetkę nowego peugeota lub Aprili zobaczysz pierw w Chinach pod inną nazwą a potem w Europie. Ja mam Rometa 787, którego sylwetkę spotkałem pod wieloma markami nawet markowymi choć jego była pierwsza :slight_smile:

Tak to ta słynna chińska szkoła designu skuterowego :)

O dziwo “Markowe” skutery mają sylwetki wymyślone przez chinoli i przez nich pierw używane dopiero potem, kupują je firmy z europy i masz “markowy” skuter na chińskich częściach i sylwetce wymyślone przez chińczyków.

Podaj mi proszę przykład z Aprillą :)

Poszukaj sam nie znam się na tym ja tylko tyle co widziałem, z rok temu.

ten skuter jest lustrzanym odbiciem skutera kreidler galactica