Opinie: Romet 747 4T: Praktyka

autor trochę przesadza chyba. ja też nim jeździłem i mam zgoła odmienne zdanie. U mnie nic nie trzeszczało tak mocno, więc może to wina konkretnej sztuki a nie całej serii? w modelu testowanym przeze mnie było ok i z zawieszeniem podobnie, nie trzęsło ani nie skakało jak to opisuje autor. może jestem cięższy, ale może chodzi też o regulację :wink: tak czy inaczej uważam, że w porównaniu jakość/cena i tak nie ma lepszej maszyny co będzie tak oszczędnie śmigać jak ten 747

Odpadła owiewka? Trochę to dziwne, może zwyczajnie była niedokręcona? Sprzedaję części do tego skutera i jakoś klienci nie narzekają na jakość plastyków.

własnie stałem sie posiadaczem tego skutera Romet 747 4T i tez nie zgodze się ze wszystko trzeszczy bo u mnie nic nie trzeszczy a z tego co wiem to forum skuterowo testuje zawsze nowe skutery wiec musieli miec jakis wadliwy model czy cos takiego, mam też Keeway Fact 2T tam to dopiero wszystko sie telepie no ale moze dlatego ze ma przejechane 13 tysiecy choc nie wyglada na tyle