Opinie: Romet: 31% udziału w rynku motorowerów

Wow - to gdzie te Romety się tak dobrze sprzedają skoro liczone bez Routera mają więcej szt. na koncie niż Zipp i Toros razem wzięte ? A swoją drogą to nie myślałem, że aż taka będzie różnica między Torosem a Routerem ponieważ przynajmniej w W-wie co 3-ci skuter to wiśniowa Bassa a tu proszę :slight_smile:

Bo Toros to Toros jak wino dobre wino jest dobre bo jest dobre i tanie :smiley:

“Kryzys na rynku małych jednośladów najbardziej odczuwają prestiżowe i drogie marki: Honda, Yamaha czy Piaggio.” -no dlaczego mnie to nie dziwi ? 50-tki powyżej 10000 pln. To i kryzys !

Coś mnie się wydaje, że to zestawienie to lipa. Taotao - WTF ? Changzhou - WTF ? Wonjan, Dafier, Wangye i wiele innych - co to ma być ? Jeśli tyle skuterów sprzedali to czemu jeszcze żadnego z ww. nie spotkałem ? Może za mało jeżdżę… :wink:

W papierach mają tak, a na plastikach inaczej. Jak to chinole.

Majker, to wiadomo tyle,że taka ilość wepchnięta w rynek to pod czymś się musi kryć a tu ani widu ani słychu :slight_smile:

Romet ma dobrą politykę cenową, dlatego jest na początku rankingu sprzedaży.

Te statystyki nie są do końca poprawne, bo np. Kingway homologuje swoje skutery jako Jonway’e i jeszcze kilka innych, więc trzeba by dodać te wszystkie marki aby otrzymać prawdziwe ilości. Nie zmienia to faktu, że Romet wymiata :wink: