Opinie: Romet: 31% udziału w rynku motorowerów

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Romet: 31% udziału w rynku motorowerów

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Remo1 Remo1 6 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Skuterowo.com
    Skuterowo.com
    Użytkownik

Wow – to gdzie te Romety się tak dobrze sprzedają skoro liczone bez Routera mają więcej szt. na koncie niż Zipp i Toros razem wzięte ? A swoją drogą to nie myślałem, że aż taka będzie różnica między Torosem a Routerem ponieważ przynajmniej w W-wie co 3-ci skuter to wiśniowa Bassa a tu proszę 🙂

Zdjęcie profilowe Smok1910
    Smok1910
    Użytkownik

Bo Toros to Toros jak wino dobre wino jest dobre bo jest dobre i tanie 😀

Zdjęcie profilowe Padalec
    Padalec
    Użytkownik

„Kryzys na rynku małych jednośladów najbardziej odczuwają prestiżowe i drogie marki: Honda, Yamaha czy Piaggio.” -no dlaczego mnie to nie dziwi ? 50-tki powyżej 10000 pln. To i kryzys !

Czytaj
    REKLAMA

PRZESIĄDŹ SIĘ NA MIEJSKĄ 125!

Odbierz pakiet akcesoriów o wartości 400 zł i ruszaj w miasto.
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Coś mnie się wydaje, że to zestawienie to lipa. Taotao – WTF ? Changzhou – WTF ? Wonjan, Dafier, Wangye i wiele innych – co to ma być ? Jeśli tyle skuterów sprzedali to czemu jeszcze żadnego z ww. nie spotkałem ? Może za mało jeżdżę… 😉

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe Majker
    Majker
    Użytkownik

W papierach mają tak, a na plastikach inaczej. Jak to chinole.

Zdjęcie profilowe mxx_rs
    mxx_rs
    Użytkownik

Majker, to wiadomo tyle,że taka ilość wepchnięta w rynek to pod czymś się musi kryć a tu ani widu ani słychu 🙂

[URL=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/48137] [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/48137/icon3.png[/IMG][/URL]
    Pisz po Polsku – Masz w pokoju regał czy regała ? Tak samo skuter a nie skutera !
    Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

Romet ma dobrą politykę cenową, dlatego jest na początku rankingu sprzedaży.

Zdjęcie profilowe Remo1
    Remo1
    Użytkownik

Te statystyki nie są do końca poprawne, bo np. Kingway homologuje swoje skutery jako Jonway’e i jeszcze kilka innych, więc trzeba by dodać te wszystkie marki aby otrzymać prawdziwe ilości. Nie zmienia to faktu, że Romet wymiata 😉

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie