Opinie: Rieju Mius i Toros F16: Nowy tydzień, nowe testy.

Ja mam torosa po malych modyfikacjach jest nawet ok

Pisk opon? Przecież ostatnio pisaliście, że to niszczy skuter to po co go tak testować, może jeszcze trza rąbnąć w drzewo? A potem, że to chińskie g…

Wyżej kolega ma racje i tak swoje już napisaliście,cytuję : “… z najtańszych i najbardziej (nie bójmy się tego słowa) tandetnych skuterów na rynku.” Później w teście dacie że to gówno,wiec na przyszłość zastanówcie się co napisać.Najlepiej,że to z reala to można go udupić.POZDRO ! ! !

Dobiliście mnie Tymi słowami :expressionless: Mam Torrosa i się bardzo dobrze sprawuje; gdy potrafi się go używać -,- Jestem jeszcze bardziej Ciekaw tej recenzji…

Co wy się tak przyczepili do tych chińczyków . Ja mam Torosa i pobieram sportowe 2sówy . A taki chińczyk może więcej wytrzymać niż firmowy !!!

Ja mam Torosa Fresco kupionego w realu nawet nie spodziewałem sie że zobacze coś o tej firmie tutaj moze ktoś mi lepiej nakreslić ta firme to moj pierwszy skuter zaczynam sie dopiero w to bawić i myslalem ze to zwykly marketowiec ale skoro pokazuja je tutaj to chyba nie jest az tak zle :slight_smile:

Nie mam zastrzeżeń do tego skuterka choć mógł by być mocniejszy akumulator co tu oczekiwać od takiego skuterka za 1600 zł :wink: Ważne że jeździ i narazie się nie psuje :wink:

Również mam Torosa F16 i nie narzekam, jeździ nie psuję się, Jest to mój pierwszy jednoślad i powiem tak: Na dłuższą metę ten skuterek się znudzi i będziemy szukać czegoś mocniejszego. Na razie jestem zadowolony mało pali i wazne że jeździ, nie narzekam, Pozdrawiam ; D

Mam pytanko Jurgen gdzie znalazłeś f16-tke za 1600 zł ?? W mojej okolicy kosztuje od 2000 zł do 2500zł. 0.o