Opinie: Regulacja gaźnika motocyklowego: Po co w ogóle to robisz?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Regulacja gaźnika motocyklowego: Po co w ogóle to robisz?

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe paci paci 4 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Damian Śmigielski
    Damian Śmigielski
    Użytkownik

szczerze mówiąc to przeczytałem ten artykuł i witki mi opadły. Oczywiście że jak się nic nie dzieje to się nie rusza gaźników/gaźnika (nawiasem mówiąc rozjechanie się gaźników może być tragiczne w skutkach a nie lekko przeszkadzające) tylko że oferty sprzedaży ^ z gaźnikiem po regulacji^ na ogół nie dotyczą motocykli w wieku 3 miesiące tylko kilkulatków. A tam już zasyfienie układu paliwowego jest znaczne. Takich tematów mam jeszcze kilka: – pompowanie kół – po co to robisz? – oddychasz – po co to robisz – naprawiasz zawieszenie – po co to robisz? też sie tych czynności nie robi profilaktycznie tylko dlatego że TAKA JEST POTRZEBA.

Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

Mam wrażenie, że artykuł dotyczy ^dużych^ motocykli, gdzie czynności serwisowe są co 10-20K, a my tu w większości przypadków gadamy o 50ccm, 70, 90, maksymalnie 125. Chłopaki od motorowerów częściej zmieniają całe gaźniki (bo już się rozpadły), niż Pan Redaktor olej w swojej Afryce :-))) A grzebanie w gaźniku pierdzika, żeby wycisnąć z niego kolejne 5km ponad 45km/h to przykra konieczność 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    Zdjęcie profilowe pinio6
    pinio6
    Użytkownik

Dokładnie tak wyżej Zulus pisze ze dotyczy dużych motocykli, ja wymieniłem w gaźniku iglicę i dysze- jest super. Strona się zmienia ze skuterowo na jednoślad (motocykle):(

Zdjęcie profilowe jas13
    jas13
    Użytkownik

Panie Redaktorze przeczy Pan sam sobie. Na stronie Junaka znalazłem kompletnie niechcący takie coś http://www.junak.com.pl/blog/wpis/93/Junak-radzi–Jak-wyregulowac-gaznik-.html

Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

a ja bzdur nie komentuję o po co mam na to kalorie spalać,już spaliłlem za dużo na ten wpis.

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie