Opinie: Przewożenie pasażera na motocyklu: Jak się przygotować do jazdy z plecaczkiem?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Leszek Śledziński
    Keymaster

I to właśnie jedna z dwóch podstawowych zalet kursu u Tomka Kulika. Jazda z instruktorem na plecach uczy jazdy z pasażerem, ale też pozwala instruktorowi ^czuć^ twoje prowadzenie, korygować błędy, czy uczyć zachowania na moto na bieżąco. Facet w puszce za tobą nie czuje, co robisz źle, niewłaściwie. Nie wie, czy redukcja była OK (z międzygazem w odpowiednim miejscu i właściwymi obrotami), czy jedziesz na za niskim, czy za wysokim biegu, czy się dobrze złożyłeś, czy korzystasz z przeciwsktętu itd. itp. To wszystko może być od ręki korygowane – bezcenne doświadczenie.

Balbina
    Użytkownik

O co tu chodzi: ” W zależności od płci można obejmować kierowcę, albo uchwyty zainstalowane na tyle motocykla czy skutera.”?

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Nieaktywny

Zgadnij.
    Sprawi ci przyjemność, jak będzie się do ciebie tulił 100kilowy owłosiony wieprz za plecami?
    To nie musi być miłe, chyba że ty akurat lubisz :-)))

Rysio_Misio
    Uczestnik

Ej, Łysy, ale ty nie masz już ciekawszych jakichś zajęć?
    ^
    Mentor nielicznych i oportunista zarazem. 😉
    *
    Misiu Kudłaty, ale co z tym dalej?

Druid
    Uczestnik

Rysio Misio… jak żywy… słodko cyniczny… właściwie słodkokwaśny…
    Znaczy wiosna idzie… gawry pustoszeją… ptaszki śpiewają… jak miło… :)))
    +++
    Zulusie – to faktycznie zależy od tego – kto siedzi za Tobą. Każdej pięknej białogłowie tłumaczę, że lepiej trzymać się ^motorniczego^… Czy nie mam racji? ;)))
    +++
    Wyobraziłem sobie tego owłosionego draba… Mam za słaby motocykl… ;)))

Anonim
    Nieaktywny

Rysiu, mam. Cały zbiór mam na rożne okazje, ale to mi się wyjątkowo podoba :-))) Podarował Wombat, prezent przyjęty, lubiany, więc używany 🙂

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button