Opinie: Progi Zwalniające w Polsce…

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Progi Zwalniające w Polsce…

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Im_Jurek Im_Jurek 6 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #110593
  Zdjęcie profilowe vito
  vito
  Użytkownik
  • Postów: 9

  Mieszkam w Inowrocławiu przy ul.Długiej . Jest to najbardziej dziurawa ulica w mieście , szybciej niż 20 km / h nie da się jechać , ale na odcinku 100 m są dwa ” Progi Zwalniające „szkoda słów . Pozdrawiam .

  vito
  #110595
  Zdjęcie profilowe danx244
  danx244
  Użytkownik
  • Postów: 93

  to naprawdę musi być fascynujące że na polskich drogach są dziury ;0

  a tak na serio nie masz o czym pisać na forum????

  mogę się założyć że nawet 1% osób z forum nie pochodzi z inowrocławia a nawet może nikt ;/

   
  Czytaj
  REKLAMA

  Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

  Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
  #110597
  Zdjęcie profilowe danx244
  danx244
  Użytkownik
  • Postów: 93

  to naprawdę musi być fascynujące że na polskich drogach są dziury ;0

  a tak na serio nie masz o czym pisać na forum????

  mogę się założyć że nawet 1% osób z forum nie pochodzi z inowrocławia a nawet może nikt ;/

  #110608
  Zdjęcie profilowe MarSen
  MarSen
  Użytkownik
  • Postów: 260

  danx, nie trzeba pochodzić z Inowrocławia, ani nic. On podał tylko przykład z życia wzięty dot. takiego stanu rzeczy, o jakim jest mowa w temacie. Wszędzie dziury, ale zamiast łatać to stawiają progi zwalniające. Twórca artykułu nie wyssał sobie tego z palca, a słowa darasa zdają się to potwierdzać. (że vito ma rację)

  ——————————–
  Pozdrawiam oraz życzę szerokości!
  #111192
  Zdjęcie profilowe Kisiu1981
  Kisiu1981
  Użytkownik
  • Postów: 4 647

  Ja na rejonie mam ulicę, która nazywa się Potoki. Są tam dziurska łatane tłuczoną cegłą, dziurska niczym nie łatane, błoto i… jeden próg zwalniający home-made. Na niektórych drogach progi zwalniające stanowią jakby oazę dobrej nawierzchni i na nich można jechać szybciej niż na pozostałej części drogi. I taka będzie rola tych tworów w (niedalekiej już) przyszłości.

   
  Czytaj
  REKLAMA

  UNIWERSALNE KUFRY BOCZNE. KOMPLET ZA 529,00 zł. Darmowa wysyłka

  Uniwersalne motocyklowe kufry boczne ADV wraz ze stelażami w zestawie. Wykonane z lekkiego, wytrzymałego i odpornego na uderzenia polipropylenu. Posiadają elementy odblaskowe. Zamykane na zamek. Dwa kluczyki w komplecie. Wysyłka w 24h.
  #111196
  Zdjęcie profilowe Im_Jurek
  Im_Jurek
  Użytkownik
  • Postów: 484

  mieszkam 15 km od najgorszej drogi w Polsce ( na szczęście nie mam za często okazji nią jechać ) – stan taki dziura w dziurze na dziurze i do tego są łatane – około 50 % nawierzchni to łaty i tutaj wpycha mi się do głowy pytanie – czy nie łatwiej i taniej wyłożyć nową nawierzchnie ???????? ( mieszkańcy od kilku lat walczą o tą drogę i chyba nie wywalczą )

  Mieszkam w rejonie puszczy noteckiej , przez co mam często okazje przejechać się po lesie i stwierdzam że droga pomiędzy roskiem a hamrzyskiem ( przez las ), gdzie korzenie drzew tak wypychają asfalt że progi zwalniające są w porównaniu do tego niskie- ale asfalt jest jako tako cały .

  A wniosek taki – niemieckie , betonowe drogi mające po ponad 50 lat są i tak lepsze od naszego, polskiego asfaltu – w takiej 50 letniej drodze nie ma ani dziury – dziwne ? 😀

  ___________________________
  jeżeli pomogłem – obejrzy galerię
  [url=http://www.fodey.com/generators/animated/ninjatext.asp][img]http://r9.fodey.com/2227/8bf90065c61545eab2a5b9a9a3f88fc5.0.gif[/img][/url]
Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie