Opinie: Poznaliśmy nowy skuter od Zipp: Quantum R Max 125

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Poznaliśmy nowy skuter od Zipp: Quantum R Max 125

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe anonim Anonimowy 4 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #299084 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Ania Grzelak
    Ania Grzelak
    Moderator

gaźnik czy wtrysk , abys jest?

Piszę, redaguję, wspieram i kocham dwa kółka.
    #299091 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Rysio_Misio
    Rysio_Misio
    Użytkownik

Nowy model z kolejnej chińskiej taśmy (różne nazwy wg. kolejnych dystrybutorów na naszym rodzimym rynku sprzedaży, ale produkt nadal jest ten sam). Unifikacja, znaczy się. 😉

„Trzymaj swoje szczęście za włosy, dopóki samo nie wyłysieje.”

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #299095 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe rafals
    rafals
    Użytkownik

Skuter ogólnie wygląda super, byłem, siedziałem, wygodnie. Problem, który ja widzę to moc, skuter swoje waży, na stoisku ZIPP była plakietka 155 kg, na jednoślad piszą, że 145 kg. Tak czy inaczej silnik to tylko 8 KM, czyli może mieć problem z przyspieszeniem. Na allegro już się roi od propozycji zwiększenia mocy 🙂 Jako, że byłem ciekawy wziąłem jedną z takich ofert i przesłałem do Junaka (oferta na zwiększenie mocy Junak 711), dostałem odpowiedź, że takie zwiększanie mocy łączy się z utratą gwarancji. Czekam na jakiś test tego skutera, bo naprawdę wygląd ma świetny 😉

#299118 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe elloco
    elloco
    Użytkownik

Wygląda naprawdę fajnie, ale przy takiej masie pojazdu to przydałoby się minimum 12KM , oczywiście najlepiej gdyby byłoby to 15KM. Tak samo wtrysk i ABS. No ale za tą cenę nie ma co wymagać produktu premium. Ciekawi mnie tylko jak w rzeczywistości wygląda jakość plastików.

Było kilka chińczyków..Toros, Baotian… Kymco Agility R16 125ccm do 2017r, Szukam jakiegoś „maxi” 🙂
    #299123 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

Wygląda fajnie, bo – jak to już tu na forum omówiliśmy na przykładowych zdjęciach z targów – czerpie (bez specjalnych zahamowań) z dobrych wzorców (kokpit Xmaxa + bryła Forzy). Niestety, wykonanie i materiały odpowiednie do ceny – cudów nie ma.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
Odpowiedz do: Opinie: Poznaliśmy nowy skuter od Zipp: Quantum R Max 125
Informacje o Tobie: