Opinie: Poznaj kolekcję Romet na sezon 2012

Romet Maxi 125/250 porażka,brzydki jak cholera.

Słuchając tej pani odniosłem wrażenie, że nie zna albo nie chce opowiedzieć o specyfikacji technicznej żadnego z pojazdów. O tegorocznych nowościach opowie za rok, bo teraz to nowości i jeszcze nic o nich nie wie… “O innych zmianach dowiecie się państwo ze strony romet.pl już za miesiąc” - to po co ludzie przychodzą na targi? Żeby dowiedzieć się, że więcej wiadomości uzyskają za miesiąc z internetu? Gdyby nie informacja, że 717 jest chłodzony cieczą, to w całym filmie nie padło by nawet słowo o zastosowanych w pojazdach rozwiązaniach (poza podaniem pojemności skokowej Rometa Division). Omówienie zmian stylistycznych “nowy bak” zasługuje na order uśmiechu od prezesa firmy :slight_smile: @Hugo, na prawdę? Na filmie wygląda nawet fajnie. Nie widziałem na żywo, więc trudno tak ocenić a jego zdjęcia są bardzo “oszczędne”. Wydaje mi się, że w innych kolorach nie było by tak źle. Zaraz przemaluję go w programie graficznym :smiley:

No i od razu lepiej ;] Przynajmniej jak na mój gust :stuck_out_tongue: http://img594.imageshack.us/img594/761/rometgold.jpg http://img59.imageshack.us/img59/1220/rometblue.jpg http://img835.imageshack.us/img835/3900/rometred.jpg

Mam rozumieć , że nie podano ceny tego rometa maxi na Targach ??? Jełśi nie tzn że sami jużnei wiedzą ike za to wziąść , shhhh Polska …Mi z kolei podoba sie Jet MAx JUnaka za te 13 000 zł , i nawet jesłi ROmet bedzie kosztował 8 - 9 tyś to mu do pięt niedorasta romet Junakowi. Jeśłi jest sprzęt to i cena powinna byc znana a tak chyba nie jest ?

Ogólnie najbardziej, z nowej oferty Rometa, podoba mi się ten elektryczny skuter, tradycyjnie 727 i Zetka. Reszta skuterów i motorowerów, jest nie tyle że okropna,ale po prostu brzydka… :slight_smile:

Witam Wszystkich Co z większymi pojemnościami u Rometa na targach w 2009r była mowa że szykują jakieś nowości mowa tu o pojemnościach 400-600cm3 itd minęły 3 lata i cisza? Pozdr

Marcint, o tym raczej możemy zapomnieć romet nie dysponuje technologią wtrysku a silniki z gaźnikami są słabsze choć palą porównywalne ilości paliwa.

Dlatego Romet został importerem Hyosunga.

@beskid ładne jest to co się komuś podoba :wink: fajnie że division wygląda kiepsko :wink: a co do reszty rometów, to fajne jest to jak oni je wyceniają… kupujesz nówkę sztukę na 2letniej gwarancji a tak jak za nowego RR50 płacisz ok.4tyś pln więc strasznie mało :slight_smile:

Jeżeli Romet został importerem Hyosunga to wydaje mi się że powinien mieć na stronie wyszczególnione produkty tej marki a nic nie znalazłem.

Niekoniecznie, jest osobna strona dla tej marki, hyosung.com.pl zdaje się. W newsach na stronie rometa jest tylko link do katalogu w pdf.

Nie wiem czy ktoś zauważył, ale CRS ma niedokręcony tylny błotnik z lampą, z jednej strony wisi jak gil z nosa.

Kiedyś Romety mi się podobały, ale jakoś starość jak człowieka łapie, to myśli się o bezpieczeństwie przede wszystkim. 18-go byly Dni Otwarte Yamaha, poszedłem i kupiłem…skuter- tmax 530. Wystarczy mi aż nadto, bo wygląda jak motor, jeździ jak motor i wydaje mi się bardziej bezpieczniejszy.

No ok, a jakoś nawet xenter ma silnik chłodzony cieczą, 4-suwowy silnik SOHC 150 cm3 i co? Romet też ma…ale rzeczywiście , Pani danymi technicznymi nie zabłysnęła. Zgadzam się z tą opinią.

o Rometach nie mam zdania ,bo nimi nie jeżdżę. Teraz mam trochę mało kasy, to zastanawiam się nad programem wymiany motocykli używanych na nowe… Słyszał ktoś o tym? Jak myślicie warto sprzedać czy wymienić u dealera?