Opinie: Posezonowa wyprzedaż skuterów: Czy warto?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Posezonowa wyprzedaż skuterów: Czy warto?

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Kisiu1981 Kisiu1981 7 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe MichalWujak
    MichalWujak
    Użytkownik

To się zgadza.Ja mam Kymco Super 8 z 2010r. kupiony nowy w Motor-landzie przez znajomego .Niektóre części są z 2008r. i 2009r.

Zdjęcie profilowe pasek888
    pasek888
    Użytkownik

Ja dziś odebrałem skuter wygrany w konkursie. Chińczyk z… maja 2008. Przebieg 3km. Miał zawalony gaźnik, ciężko palił. Po przejechaniu 15km wszystko jest z nim OK, przedmuchał się.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Ja tam kupiłem Inkę z wyprzedaży sezonu 700 zł taniej (czyli za 2577 zł) i nie żałuję, a nawet nie myślę o tym, że rok stała. Jedyne do czego można by się przyczepić to bijąca tarcza hamulca (rozhartowana) ale nie przeszkadza mi to aż tak bardzo i jestem w stanie nawet kupić nową, bo wiem, że i tak oszczędzam.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie