Opinie: Polscy dziennikarze nie rozumieją ustawy o moto 125 ccm na kat. B.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #174258
    adam13
    Użytkownik
    • 1
    • 19Postów:

    Powinno pisać-pismak nie dziennikarz,pełno takich ludziów,no ale aspiracje,wyżej s….a aniżeli d….ę ma.AMEN

    #174257
    Przemysław Borkowski
    Uczestnik
    • 95
    • 95Postów:

    Przypomina się stare przysłowie “krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje”, tak samo w przypadku opisywanego przypadku, najwięcej krzyczą Ci którzy mają najmniej pojęcia, piszą cokolwiek byle była sensacja i złapać czytelnika, a czy wiadomość jest prawdziwa, jakie będzie miała konsekwencje to nie ważne, za to jest chwytliwy tytuł, duzo ludzi wejdzie, grono oszołomów podobnych do autora (tego z interia) podchwyci temat i zacznie się zagorzała dyskusja pomiędzy nimi, a broniącymi ustawy popartej argumentami. Najgorsze, że większość grona tych oszołomów za nic będzie miało argumenty, i oni swoje wiedzą i szerzą dalej w świat. Pozdrawiam

    #174263
    Jurczak Kamil
    Uczestnik
    • 5
    • 16Postów:

    No to teraz zacznie się jazda na motorach 125ccm. Problem w tym że ci którzy kupili nowe 125 to muszą się nauczyć jazdy, pozatem wystarczy kilka tygodni i już ma się WPRAWY do jazdy 🙂

    #174279
    Abarth13
    Użytkownik
    • 0
    • 1Postów:

    Od czasu kiedy dowiedziałem się, że Prezydent “klepnie” ustawę, zacząłem szukać 125 tki. Udało mi sie kupić nowego Junaka 123. W związku z tym, że ostatnio jeździłem na motorynce około 20 lat temu, kiedy miałem 13 lat, podszedłem do sprawy bardzo poważnie. Na początku 8meczki, jazda na polnych drogach, tak żeby poznać 2 kółka. Jeżeli ktoś jest na tyle rozsądny, ma dużo do stracenia w życiu, zastanowi sie 3 razy zanim zrobi coś głupiego. Zawsze sie znajdzie garstka ludzi, którzy popsują dobre imię nowych motocyklistów.

    #174281
    wojtek_pl
    Użytkownik
    • 0
    • 25Postów:

    Dla mnie jest oczywiste, że poprawi się bezpieczeństwo po wejściu w życie tej ustawy. Gdy więcej ludzi zacznie poruszać się z prędkością zbliżoną do jadących obok samochodów ryzyko wypadku spadnie. No i do tej pory aby jeździć motorowerem nie trzeba było ŻADNYCH uprawnień. Więc dlaczego gdy na jednoślady wsiądą ludzie mający prawo jazdy od minimum trzech lat ma być gorzej?

    #174295
    Kamil Brz
    Użytkownik
    • 4
    • 15Postów:

    Powiem szczerze, że mam ich w nosie tych całych przeciwników i to co sobie myślą… Skoro jest taki opór przed liberalizacją prawa drogowego to jaki byłby opór przed obniżeniem podatków. Powiem tak – ja i mój Romet: http://www.romet.pl/Moto,ZK_125,20,666,14044,2014.html nie możemy doczekać się przyszłego tygodnia 🙂

    #174326
    hyena
    Użytkownik
    • 0
    • 58Postów:

    Ogólnie patrząc na artykuły w/w portalach można stwierdzić, że ci ludzie którzy tam pracjuą są nie douczeni, niepoinformowani i pewnie nie mają nic wspólnego z dziennikarstwem. To są tacy ludzie którzy nie potrafią nawet po polsku pisać a cóż tu mówić o mertoryce artykółów. To są plecaki, pociotki , kolesie, znajomki etc, itp. Można by wymieniać i wymieniać a dopiero na końcu znajdzie się jakiś dziennikarz. Jak czytam takie artykuły to wiem z kim mam doczynienia, na pewno nie z dziennikarzem. Dziennikarz to człowiek raczej kopetentny i zorientowany w temacie. A ten artykuł o którym mowa to szczyt matolstwa i nieduczenia i tak dale i tak dalej. Dobra koniec bo się zaraz zdenerwuje niepotrzebnie.

    #174333
    H2O
    Użytkownik
    • 1
    • 269Postów:

    Przemysławie, też zmień swoją fotkę w swoim avatarze tutaj, bo na myśliciela mi jednak nie wyglądasz. 😛
    *
    Skasujmy i ten wpis, albo…

    #174334
    Leszek Śledziński
    Keymaster
    • 769
    • 2 361Postów:

    H2O napisał:

    Przemysławie, też zmień swoją fotkę w swoim avatarze tutaj, bo na myśliciela mi jednak nie wyglądasz. 😛
    *
    Skasujmy i ten wpis, albo…

    H2O proszę Ciebie o merytoryczną dyskusję i brak osobistych wycieczek do redaktorów serwisu.

    #174343
    H2O
    Użytkownik
    • 1
    • 269Postów:

    Jaja jak berety. Lubię to. 😉
    *
    Trzeba się jednak określić dla kogo jest teraz to forum i właściwie po co ono jest? Ku czemu nawet? I dla kogo ono zarabia?
    *
    Tego się nigdy nie przeskoczy, bo tak było już od dawien dawna. I pasuje wam wszystkim taki *standard*?
    Fajnie. Tak trzymajcie, a splendor zwykłych maluczkich będzie wam jednak zawsze dany.
    Albo zwyczajnie popadniecie w niełaskę. Polska norma.
    *
    Trzeba się orientować w danym temacie i jednak dość ostrożnie dozować wszelakie emocje, albo…
    *
    Podobno człowiek uczy się najszybciej na swoich własnych błędach. Oby tak jednak tutaj było.
    *
    Sorry, ale na elaborat tutaj z tego zakresu dzisiaj już jakby nie mam czasu, ani nawet chęci. I po co pisać cokolwiek, jak już wszyscy wszystko wiedzą. W rzeczy samej.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button