Opinie: Polak Potrafi: Romet Ogar 900

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Polak Potrafi: Romet Ogar 900

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Melonier Melonier 8 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

Najlepszy tekst to chyba cos w stylu „Silnik jest chinski, ale jakby japonski, ale jednak chinski” :D. No niestety, polak potrafi ale tylko poskladac to co wyprodukowali w chinach… A i sam projekt motoroweru nie jest polski, bo jest to kopia motorowerow zwanych „underbone”, popularnych np. w Tajlandii (przyklad podobnego to chocby Yamaha Crypton X, Suzuki Raider, Honda Wave, Kawasaki Fury).

Testuję nowy Jednoślad.pl 🙂
    Zdjęcie profilowe michaaeell
    michaaeell
    Użytkownik

Niestety china no ale cóż :/ Ja sam mam Rometa Zetkę 50 i powiem że strasznie żałuję że go kupiłem ;(

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Ponoc Romety sa niezle, ale tylko 125, 150 albo Division – one wbrew 50-tka nie sa tak awaryjne.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka RSX 125

Nowy RSX to 10.6 KM, agresywnie brzmiący wydech i dwa hamulce tarczowe. Do tego sportowy design, niezawodny silnik zasilany wtryskiem i dwa hamulce tarczowe. Nowy RSX jest świetnym sposobem na wkroczenie do świata prawdziwego motocyklizmu.
    michaaeell
    Użytkownik

Większość wybiera właśnie romety za ich spalanie – 2, 2,5 l na 100 km ale za to 125 ma 110 km…

michaaeell
    Użytkownik

10 km*

Zdjęcie profilowe Melonier
    Melonier
    Użytkownik

Czekam na zmiany aby motorower był do 125cmm3 to i tak nic nie zmieni. Prawda Panie i Panowie 🙂

“Gdy Tylko Mogę w Korkach Nie Stoję!”
    Skuter to moja pasja.
Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie