Opinie: Pierwszy raz na Quadzie dzięki Zipp: #4 Szybcy i Wolni Vlog Jednoślad.pl

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #295768
    Leszek Śledziński
    Keymaster
    • 769
    • 2 361Postów:

    No i zasmakowałeś “ciekania” quadem;) ciężko komus kto nie próbował takiej zabawy opisać frajdę, ale może zgredy po tym filmie odrbine mnie zrozumieją bo ty Lechu już pczules i wiesz.zip fajny 4×4 rozlaczane wiec jak cena nie zabije to będzie mial branie; )

    #295804
    Anonim
    Nieaktywny
    • 1
    • 4 665Postów:

    Leszek się dzikolesił, a moja kobieta się ze mnie śmieje, jak się ślinię na widok wesołego miasteczka… :-)))

    #295805
    paci
    Moderator
    • 12
    • 5 821Postów:

    Bo tobie to o wate cukrowa chodzi i inne takie:D, to sie dziewcze śmieje.

    #295807
    Anonim
    Nieaktywny
    • 1
    • 4 665Postów:

    Ha, ha, ha…
    A te zabawy quadem na śniegu, to niby co to jest, jak nie wata cukrowa, tyle tylko, że wersja dla gościa po 40? :-)))

    #295808
    paci
    Moderator
    • 12
    • 5 821Postów:

    Taka zabawa to lepsza od siłowni,po 3 godz w ostrym terenie to Panie tyle kalorii idzie że hoho,od razu byś kilka kilo zgubił na takiej zabawce,ciężej jak na crossie,a swoją drogą to może i Lechu spróboje jakimś crossem w terenie:)
    Tak czy siak nie ma porównania do codziennej jazdy moto po miescie,tu były wygłupy na sniegu przez 30min i dostał popalić [w sęsie pozytywnym]

    #295811
    Anonim
    Nieaktywny
    • 1
    • 4 665Postów:

    Nie korzystam z siłowni od 1 klasy LO, czyli… długo 🙂 A i to było tylko wtedy, jak nie można było trenować na wodzie. Wolę polatać ze szpadlem i słupkami betonowymi po placu :-))) Ale taka zabawa na quadzie może skusić 🙂 Sąsiedzi by mnie z widłami pewnie ganiali… :-)))

    #295812
    paci
    Moderator
    • 12
    • 5 821Postów:

    Raczej by sie chcieli przejechać:)

    #295813
    Anonim
    Nieaktywny
    • 1
    • 4 665Postów:

    Nie sądzę. Po swoim terenie nie polatam, bo las (za gęsto), a po polu, to można dostać w kły (i słusznie) od właściciela. Pozostają gruntowe drogi, trochę tego w okolicy jest 🙂

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button