Opinie: Piaggio Nrg MC3: Czy spełnił oczekiwania?

mój odziwo po przekroczeniu 70 km/h dostaje wysokich obrotów poczym rozpędza się do 120 km/h!!! hahahahhaha

jasne że sie rozpędzi do 120 km/h skacząc z nim do przepaści,ale bajki.tylko wcześniej 1)znajdż głęboką przepaść 2)kup i załóż spadochron 3)jak osiągnie 120 km/h pociągnij za rączkę 4)zatargaj to co z niego zostało po przekroczeniu tej prędkości na złomowisko-nie zanieczyszczaj środowiska

No właśnie musze sprawdzić czy jakiś Holandczyk nie zamontował większego cylindra

Następny bajkopisarz się trafił bah ha ha Silnik 2T siedmioletni i spalanie przy 80-90 km/h 2,8 l nie wspominając już nic o szybkości maksymalnej 120 km/h. Ty sprawdź czy masz z głową wszystko w porządku ??? Tekst poprzedni Piaggio NRG: Skuterem w trasę? też nie trzyma się kupy (amoże inaczej jedyne czego się trzyma to kupa)

Nie doczytałem tego o większym cylindrze hahaha Ty lepiej poszukaj większego silnika (tak ze 125 ccm)

Przeczytaj sobie to: http://www.skuterowo.com/piaggio-nrg-niezawodny-sportowiec/ tam masz realne spalanie tego skuterka. A nim zacząłem jeździć Burgmanem jeździłem skuterkami z silnikami 50 ccm takimi jak: PEUGEOT ELYSEO 50 YAMAHA JOG więc mam porównanie.