Opinie: Peugeot JetForce 50 C-Tech: Test Wideo

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Peugeot JetForce 50 C-Tech: Test Wideo

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe SingSing74 SingSing74 5 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Skuterowo.com
    Skuterowo.com
    Użytkownik

Ładny, szkoda że nie jest na wtrysku.

Zdjęcie profilowe SingSing74
    SingSing74
    Użytkownik

Za test dałbym szóstkę gdyby nie niepotrzebne, chamskie i mało profesjonalne „spierdalaj”, które pojawiło się w opisie świateł. Może to rozśmieszy małolata ale na pewno nie jego ojca, wykładającego kosmiczną kasę jak na taki pierdzik.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

SingSing74 napisał:

Za test dałbym szóstkę gdyby nie niepotrzebne, chamskie i mało profesjonalne „spierdalaj”, które pojawiło się w opisie świateł. Może to rozśmieszy małolata ale na pewno nie jego ojca, wykładającego kosmiczną kasę jak na taki pierdzik.

Ej hejterze! Daruj sobie. Chłopaki odwalili dobrą robotę w tym teście.

Czytaj
    REKLAMA

Barton daje 400 zł do wykorzystania na akcesoria

Kup motocykl Barton Cafe Racer lub Barton Travel, zarejestruj zakup i skonfiguruj dla siebie pakiet dodatków o wartości 400 zł gratis.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Ale strój zawodowy mają obaj testerzy 🙂 Świetny przykład ‚z góry’ dla małolatów.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

To prawda, Panowie się ubrali profesjonalnie do testu :).

Zdjęcie profilowe SingSing74
    SingSing74
    Użytkownik

@izdebski12 Jak napisałem test prawie celujący. W przeciwieństwie np. do fatalnego testu Chajzera (o czym napisałem). Mogę chyba wyrazić swoją opinię o wstawianiu przekleństw do testów, które oprócz profesjonalizmu mogą być dowcipne ale nie chamskie. Moim zdaniem niepotrzebne wtrącenie, które sprowadziło test o poziom niżej.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie