Opinie: Peugeot Elystar 50: Prawdziwy Przyjaciel

Strasznie ładna jest ta forma nagrania. Taka inna ; d

Jestem pozytywnie zaskoczony filmem. Strasznie mi się podoba, też mam peugeota elystara i potwierdzam: Nic nie jest w stanie zatrzymać Peugeota

Wszystko świetnie zmontowane, aż chce się taki filmik obejrzeć jeszcze raz!!!

Niestety cena 11.490pln powala,za tyle można już mieć maxiskuter.

Dokładnie, jak wspomina HugoBoss…Za tą cenę można kupić nowy skuter o pojemności 300cc np. Sym Citycom 300i lub używany samochód w pięknym stanie.

Świetny, naprawdę świetny film, bardzo miło sie ogląda i słucha. Rzeczywiście cena skutera to aż 11.490pln ale jeśli spojrzeć na inne markowe sprzęty o pojemności 50ccm to cena jest podobna a skuter naprawde dobry

Gdyby nie ta cena skuter byłby na prawdę wart uwagi…, a ten test powinni pokazywać w kinach przed seansem :wink:

Wspaniała prezentacja wspaniałego skutera :). Bardzo dobry pomysl. Wiem że pochłanie to więcej czasu niż stworzenie zwykłej recenzji, ale taki film ma się ochotę obejżeć jeszcze raz.

Super test video, dla mnie bomba

BARDZO fajny filmik…skuter też - te zegary faktycznie rewelacyjnie się prezentują. Cena bardzo odstrasza :wink: Zamontowany HID xenon w lampie dawał jakieś dziwne smugi światła na ziemi przed skuterem…!!! Ogólnie film i skuter na 5+

Bardzo drogi wole kupic magnus roxy

kupilem niedawno elystara 50 i zdziwilo mnie -gdy dodaje na nuszce gazu kolo nie kreci sie tak jak powinno.czy on ma jakas blokade czy poprostu cos sie popsulo?gg moje 8305420

ładny ten skuter

Oglądałem ten skuter z bliska,jest ładny i dość duży.Mimo wszystko jest zbyt drogi jak na produkcję made in China.Silnik chłodzony powietrzem,za te pieniąde można kupić markowy skuter chłodzony cieczą.Czytałem że ten skuter dużo pali,ale pewnie jest to związane z tym że jego osiągi są bardzo dobre ;).Jakbym miał go kupić to za góra 8000 zł,moim zdaniem nie jest więcej wart,ale to moja opinia.

w uszach szum w oczach łzy na liczniku trzy, a kasy nie ma

Witam, chciałam zapytać czy ktoś z was nie orientuję się gdzie mogę dostać to zapięcie które montujemy w tylnym błotniku, ponieważ swoją niunie sprowadzałam z zagranicy i dopiero niedawno odkryłam że jest tam miejsce na linkę ;p