Opinie: Oślepianie światłami mijania: Dlaczego warto je wyregulować w jednośladzie?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Oślepianie światłami mijania: Dlaczego warto je wyregulować w jednośladzie?

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe HugoBoss HugoBoss 5 lata temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

i możesz oberwać mandat albo jak wydzwonisz to beda kłopoty bo to nie są światła z homologacją. Masz jeździć na mijania lub specjalnych dziennych (jak masz fabrycznie)

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe Przemysław Borkowski
    Przemysław Borkowski
    Użytkownik

Mam motorower nowy od kilku tygodni i zdecydowałem się na montaż świateł led lecz nie chcąc grzebać w elektronice bo motorower jest na gwarancji to wpadłem na nieco trochę dziwny lecz w 90% dobry pomysł że kupiłem 2 światła led Rowerowe i zamontowałem tak aby nie oślepiać kierowców. I teraz jeżdżąc włączam led i postojówkę w dzień ( gdy jest mgła to świecą Ledy i światła mijania).

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 15%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka.

Jurczak Kamil
    Użytkownik

Dobra będę wiedział lecz gdy miałem wczoraj awarię przednich świateł to na wypadek je użyłem bo nie wiem czy jeśli nie świecą mi z przodu a chciałem zajechać do naprawy to czy nie dostaje mandatu?

Junrisis
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

dostajesz.
    skoro masz niesprawny pojazd to sobie go do naprawy zawieź na przyczepce

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe HugoBoss
    HugoBoss
    Użytkownik

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie