Opinie: Odbieranie prawa jazdy za przekroczenie prędkości 2015: Jak uniknąć kary?

Namawianie do jawnego łamania/omijania przepisów… Brawo Skuterowo :)Głupota aż kipi…

Tak z czystej ciekawości mam pytanie. Załóżmy że ktoś straci prawko na 3 mies i w tym czasie ma zakaz prowadzenia pojazdów. Czy mimo to może jechać skutrem 49ccm, który wg. prawa pojazdem silnikowym w zasadzie nie jest i uprawnień nie wymaga? (powyżej 18lat). BTW, co po tych 3 mies. oddają po prostu, czy trzeba jakiś egzamin?

Ten debilek, który naskrobał ten stek bzdur powinien mieć zakaz ciągnięcia sanek, nie wspominając o jeździe na 2oo. Żenuła do potęgi. Wytrzeźwiejcie, zanim opublikujecie takie bzdury !!!

Pod artykułem stoi życiorys jakiejś siksy, która to niby w wieku 18 lat kupiła moto 650 ccm. Ciekawe za co? Można się tylko domyślać, bo przecież nie za zbieranie truskawek. Jeśli to ona pisała te brednie, to nieco tłumaczy beak sensu tych słów. Jednak chyba ktoś to w redakcji akceptuje? …czy nie akceptuje?

naprawde po to wygrzebałeś wątek sprzed 8 miesięcy żeby żółć wylewać?

Konkurs:
znajdź jakąkolwiek pozytywną wypowiedź SingSing74 na tym forum, a dostaniesz skarpetki na moto.
(*wygrywa tylko pierwszy) :-)

SingSing74 tak ma,powodów może być wiele,jak np;brak wzwodu,sam by chciał 650tke lub chociaż colibra a nie ma,może nie udał mu sie film pod tytułem 'SingSing74 tam i z powrotem w pszukiwaniu mózgu', itd.Nie wszyscy mogą być Zulusie jak zgredy Piękni,dojrzali i rozgarnięci,dla urozmaicenia głowonogi też są potrzebne:)

Ej, nie zgredź, wysil się i poszukaj. Wygraj konkurs, ciepłe skarpety dla bikera czekają :-)))

Ksawiera pochwalił(junak 901 130000km)

Sprawdzam!
*
OK, zaliczone, konkurs wygrywa Paci.
Chyba nic bardziej pozytywnego nie padło... Trochę naciągane, ale ujdzie :-)
Poproszę rozmiar kopytka :-)))

Bez jaj, w ramach wygranego konkursu kup obiad bezdomnemu:)

Bezdomni których czasem spotykam zazwyczaj nie chcą jedzenia, tylko kasę na flaszkę. Po zaproponowaniu, że kupię jedzenie, odchodzą bluzgając pod nosem :-(

bo oni nie są głodni tylko bezdomni.

Mam wątpliwości, czy to bezdomni. Po prostu menele zbierają na flaszkę, żeby się gdzieś zamelinować. Prawdopodobnie faktycznie bezdomnego nie spotkałem - nie mam okazji.