Opinie o Keeway Leone RK 50

Jakie macie zdanie na temat motoroweru Keeway Leone RK 50? O wypowiadanie się proszę jedynie osoby które są w posiadaniu w/w motoroweru lub osoby które mają o nim jakieś pojęcie. Nie przydadzą się opinie typu: "chińskie g****"

No więc powiem tak. Ciężki , bo aż 134 kg , ładny i w miarę dobrze wykonany motorower. Jest jednak dosyć mułowaty , gdyż silnik czterosuwowy o pojemności 50 ccm , jest za słaby , by uciągnąć taką masę plus wagę kierowcy. Ekonomiczny bo pali jakieś 2,5 L na 100 km. Na twoim miejscu rozglądałbym się za czymś tańszym i lżejszym np. Romet RR albo Zipp Pro 50 , lub używanym markowym np. Yamaha TZR , Peugeot XR6 / XR7 , Aprilia RS50, Derbi GPR , Rieju RS2. Wybór należy do ciebie :-)

Witaj.

Napiszę Ci plusy i minusy Leone :)

Plusy:

-Z daleka nieźle wygląda muszę przyznać.
-Dobra pozycja za kierownicą "prawie jak w prawdziwym ścigu"
-Spalanie
-Niezłe wykonanie

Minusy:

-Chyba największy muł wśród motorowerów waży aż 134 kg!
-Tak zwana "dziura" pod bakiem nie wygląda dobrze.
-Licznik wyskalowany do 220. No bez jaj niektórzy śmieją się ze ścigów które mają 80 na liczniku a 220 to totalny śmiech :D

Zastanów się na czymś innym :D

Tylko nie bierz PRO 50 bo plastiki pękają przed 2000 tyś km.

Zastanów się nad RR 50,Junak 901, 901 Sport

Pamiętaj do 5 tyś nie kupisz dobrej używki i zostaje chinol :D

Do 5 tysięcy nie dostanie dobrej używki ?? Nie żartuj chłopie. Dobre Rieju z 2009 r. dostaniesz za ok. 4800. To tylko przykład. A jakość plastików w chinolkach jest taka sama i nie wmówisz mi że PRO ma gorsze plastiki od Rometa.

do 5 tysięcy spokojnie kupisz jakąś yamaha tzr , lub aprillie rs.

matol1798 napisał:

Do 5 tysięcy nie dostanie dobrej używki ?? Nie żartuj chłopie. Dobre Rieju z 2009 r. dostaniesz za ok. 4800. To tylko przykład. A jakość plastików w chinolkach jest taka sama i nie wmówisz mi że PRO ma gorsze plastiki od Rometa.

Nie mów do mnie "chłopie" bo nie jesteśmy na "ty". Taki jesteś znawca to czemu mam znajomego który nie miał gleby na Zipie i plastiki mu pękły po ok. 1800 km ? Chcesz może dokładną liczbę ?

Sylwek62 jesteś baba, że się tak obruszasz? Po to są te nicki w tych internetach, żeby nikt nikomu nie "panował", jeżeli Tobie to przeszkadza wystarczy nie korzystać z for internetowych. Taki z Ciebie Pan Dorosły, a dwu zdaniowej wypowiedzi Matola nie zrozumiałeś... Zeusie gdzie jesteś?

lucek71 napisał:

Sylwek62 jesteś baba, że się tak obruszasz? Po to są te nicki w tych internetach, żeby nikt nikomu nie "panował", jeżeli Tobie to przeszkadza wystarczy nie korzystać z for internetowych. Taki z Ciebie Pan Dorosły, a dwu zdaniowej wypowiedzi Matola nie zrozumiałeś... Zeusie gdzie jesteś?

Twoja wypowiedź nic nie wnosi do tematu więc nie wiem po co ją napisałeś. Pewnie się zbulwersowałeś jak jakiś dzieciak i uznałeś że musisz coś odpisać. Bo co ja nic nie odpisze ? Nie no spróbuje mu docisnąć ale bd ostrooo... Słowa nie były kierowane do Cb więc proszę nie udzielaj się...

A Ty jesteś kimś pokroju jasnowidza z TVNu, że tak dobrze mnie znasz? Pozwól, że będę wypowiadał się gdzie mi się podoba. Twoje słowa były kierowane do użytkownika, który jest tutaj dłużej niż Ty, więc trochę szacunku następnym razem. Poza tym dobrze Ci chłopak napisał, a Ty się napuszyłeś jak kogut. To nie jest jednak Twój kurnik i nie Ty będziesz ustalał zasady dyskusji. Poczytaj netykietę, może się czegoś nauczysz.

Do autora - Rieju zdecydowanie lepsza opcja niż Keeway, choć to w opiniach wielu najlepsza marka skuterów z ChRL. Poza tym do Leone będziesz miał części w korzystniejszych cenach.

lucek71 napisał:

A Ty jesteś kimś pokroju jasnowidza z TVNu, że tak dobrze mnie znasz? Pozwól, że będę wypowiadał się gdzie mi się podoba. Twoje słowa były kierowane do użytkownika, który jest tutaj dłużej niż Ty, więc trochę szacunku następnym razem. Poza tym dobrze Ci chłopak napisał, a Ty się napuszyłeś jak kogut. To nie jest jednak Twój kurnik i nie Ty będziesz ustalał zasady dyskusji. Poczytaj netykietę, może się czegoś nauczysz.
Do autora - Rieju zdecydowanie lepsza opcja niż Keeway, choć to w opiniach wielu najlepsza marka skuterów z ChRL. Poza tym do Leone będziesz miał części w korzystniejszych cenach.

Szczerze mówiąc co mnie to obchodzi że jest tutaj dłużej ? Ma te swoje 13 czy 14 lat i co może mam do niego pisać królu ? Nie widzę bym go znacznie obraził. Hahahahah jak kogut człowieku idź do twojego kurnika na wsi i daj kurom jeść a nie się tylko tutaj ośmieszasz.

Co do moto to jak masz hajs to bierz coś markowego i tyle.

Właśnie możesz do niego pisać choćby per chłopie, kontakt sieciowy jest bardziej bezpośredni niż na żywo. Skoro jednak tak się wywyższasz względem 13-14 latków to powinieneś takie rzeczy rozumieć, więc nie będę tutaj strzępił języka. Może to ja się przyczepiłem i użyłem porównania rodem ze wsi, ale to Tobie wystaje słoma z butów Panie Dorosły. Kończę, okazuje się, że szkoda na Ciebie klawiatury.

Hahaha weź się nie ośmieszaj....

"Właśnie możesz do niego pisać choćby per chłopie, kontakt sieciowy jest bardziej bezpośredni niż na żywo."

Jak próbujesz zagadać do dziewczyny a ona Cię nie słucha to się z tobą zgodzę bo w necie to zobaczyć musi chociażby w wiadomości...

"Może to ja się przyczepiłem i użyłem porównania rodem ze wsi, ale to Tobie wystaje słoma z butów Panie Dorosły. "

Jassssne widać jakie masz porównania. Od razu dowiedziałem się gdzie mieszkasz...

Dziękuję wszystkim za pomocne i dojrzałe wypowiedzi.

andruut9797 napisał:

Dziękuję wszystkim za pomocne i dojrzałe wypowiedzi.

Dokładnie. I przepraszam , że jednym słówkiem wywołałem oburzenie w twoim temacie. Szanownego Pana Slawek62 , uprzejmie przepraszam iż zwróciłem się do niego niezbyt oficjalnie. Na tym forum wszyscy są na ''ty''. Nie wiem czy ty tego jeszcze nie zauważyłeś ? A Luckowi bardzo dziękuję za poparcie :-) Ale nie trzeba było. Nasz Pan Dyrektor najwyraźniej pomylił forum skuterowe z rolniczym :-)

matol1798 napisał:

andruut9797 napisał:
Dziękuję wszystkim za pomocne i dojrzałe wypowiedzi.

Dokładnie. I przepraszam , że jednym słówkiem wywołałem oburzenie w twoim temacie. Szanownego Pana Slawek62 , uprzejmie przepraszam iż zwróciłem się do niego niezbyt oficjalnie. Na tym forum wszyscy są na ''ty''. Nie wiem czy ty tego jeszcze nie zauważyłeś ? A Luckowi bardzo dziękuję za poparcie :-) Ale nie trzeba było. Nasz Pan Dyrektor najwyraźniej pomylił forum skuterowe z rolniczym :-)

Hahaha. Nie wiem co wy macie od tej wioski obaj na niej mieszkacie czy co ?

Jeśli dla Ciebie Wrocław i Bydgoszcz to wioski, to tak, mieszkamy na wsi :-)

Leone ciężki??? Kolega ma zippa pro 50 i waży 130 kg. Jest lekki i bardzo fajny.

Pomijając że odpisujesz na wątek sprzed 2 lat...
130kg na 50tke to bardzo dużo bo zaczynają sie 65kg. 100 to już dużo. A 130 to bardzo dużo. To już masa 125tek