opinie o kasku LS2

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery opinie o kasku LS2

Ten temat zawiera 15 odpowiedzi, ma 8 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe mistubishi mistubishi 7 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe bitronxp1
    bitronxp1
    Użytkownik

witam zastanawiam się nad kupnem kasku LS2 i proszę o opinie
    obecnie posiadam kask tiger
    http://moto.allegro.pl/kask-ls2-single-ff350-1-mat-czarny-kurier-0zl-i2187146188.html

Zdjęcie profilowe Maniek_smolarek
    Maniek_smolarek
    Użytkownik

Akurat posiadam LS2 😉
    http://allegro.pl/kask-ls2-ride-gloss-black-l-2011-wysylka-gratis-i2173428157.html dokładnie taki.
    Mogę go zachwalić. Lekki jak na kask z otwieraną szczęką 1,5kg 😉 Mój poprzedni kask z otwieraną szczęką ważył 2,2kg 😉
    Blenda jest bardzo przydatna w słoneczne dni lub dla osób które mają wrażliwe oczy na światło 😉
    Może nie jest bardzo cichy ale kto nie lubi słuchać dźwięku silnika 😀 Nie szumi zbytnio Mi wiatr czy coś 😉 Wykonanie jest solidne 🙂 nic nie trzeszczy, nie lata.
    Demontaż szybki jest dziecinnie łatwy 🙂 w poprzednim kasku musiałem się namęczyć żeby zamontować szybkę 😉

Wszystko zależy za ile chcesz kupić i jaki 😉 Jet, szczękowy a może z otwieraną szczęką 😉

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_
    Kymco NewDink 200i
    bitronxp1
    Użytkownik

lubie zamkniety bo wiatr nie wieje

Czytaj
    REKLAMA

Odkryj na nowo motocykle 125 FB Mondial

Poznaj FB Mondial HPS 125. Najbardziej stylowy motocykl na prawo jazdy B.Niezwykła dbałość o detale oraz ergonomiczna pozycję jazdy sprawiają, że jazda jest przyjemnością i sprawia, że każdy może dosięgnąć marzeń. To motocykl, wykonany w duchu klasyki, który zapewnia najwyższe bezpieczeństwo, a dzięki zaawansowanej technologii jest niezawodny.
    Zdjęcie profilowe Maniek_smolarek
    Maniek_smolarek
    Użytkownik

To ten co podałeś w linku w pierwszym poście powinien Cię zadowolić 😉 ale niech się wypowiedzą inni też 😉

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_
    Kymco NewDink 200i
    bitronxp1
    Użytkownik

mam rozmiar 53 kask jest xs 53-54 to bedzie dobry?(i czy sie sam dopasuje do kształtu głowy)bo nie chcem kupic ani za małego ani za dużego bo nastapny rozmiar jest s 55-56

Zdjęcie profilowe klekocix
    klekocix
    Użytkownik

bitronxp1 napisał:

mam rozmiar 53 kask jest xs 53-54 to bedzie dobry?(i czy sie sam dopasuje do kształtu głowy)bo nie chcem kupic ani za małego ani za dużego bo nastapny rozmiar jest s 55-56

Rozmiarówka jest mniej więcej podobna we wszystkich firm (a przynajmniej tych, które miałem przyjemność testować czyli Awina, LS2 i Naxa. Tak więc 53-54 będzie raczej pasować jak szyty na miarę:)

P.S. nie wiem skąd jesteś ale jeśli chcesz kupić ten kask – mogę mieć go sporo taniej niż na aukcji, oczywiście fabrycznie nowy, z gwarancją 🙂

Zdjęcie profilowe HugoBoss
    HugoBoss
    Użytkownik

A taki z blenda,tylko jet?

bitronxp1
    Użytkownik

to piszesz ze bedzie dobry a w razie czego to on sie troche ugniecie? kurcze tylko zeby nie był za ciasny

Zdjęcie profilowe a123659
    a123659
    Użytkownik

U mnie w mieście jest on za 150zł. http://www.akcesoriamotocyklowe.pl/product_info.php?cPath=3_21&products_id=3755&osCsid=b520ede890f15b737ef4407254a7a681

Edit: Sorry, nie zobaczyłem dokładnie aukcji, a to jest ta sama firma ;d Tutaj masz gratis wysyłkę, a tam musisz zapłacić jeszcze, także na to samo wyjdzie.

o
    Zdjęcie profilowe HugoBoss
    HugoBoss
    Użytkownik

Szukam fajnego kasku otwartego z blenda,jest cos ciekawego z LS2? A moze cos polecicie?

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie