Opinie o Benzer Arco

Witam :) Dziś byłem w sklepie z motorowerami i ujrzałem coś, co od razu rzuciło mi się w oczy - Benzera Arco. Czy ktoś posiada taki sprzęcik? Usłyszałem, że Arco to Shaft z inną czaszą, a cena różni się o 200zł. Co sądzicie o tych dwóch kółkach? Będzie to mój pierwszy motorower i chcę wiedzieć, czy da się tym normalnie jeździć. Wiem, że to to samo co inne chińczyki (139FMB), ale co z jakością wykonania?

No Ja Np Mam Benzera Yankee i jakos Nie narzekam no Procz ze nie mam Ladowania Aku ;p .. No Ja Bym Na Twoim Miejscu Wziol Junaka. Pozdro: )

Wybrałbym Arco. Ładniej wygląda, ma inaczej zamontowane podnóżki dla pasażera, inne, ładniejsze felgi, miejsce na kufer i kierownicę rurową - jeśli Ci nie będzie pasować wymieniasz na mniejszą lub większą, węższą lub szerszą, w swoim moto mi tego brakuje.

Dla mnie również bardziej podoba się Arco, do tego Arco przynajmniej ma normalną skrzynię biegów, a nie to co Junak. Poza tym, to ten sam silnik, a różnica cenowa 1400zł. Arco ma ładniejsze owiewki i plastiki (widziałem dziś i to i to, a także siedziałem na obu i Arco jest o wiele wygodniejsze).

Polecam Benzer Barnet GP2ST mocny dynamiczny wygodny i jak na chinola dobrze zrobiony jego słaby punkt to elektronika ale to nie każdy ma zależy na jaki trawisz ja swojego myje karszerem i nic mu się nie dzieje ;)