Opinie: Nowy Zipp Vapor za chwilę w salonach

Wreszcie ładne światła dostał Vaporczak. Listwy LED i te tylne światła bardzo fajne. W ogóle po lifcie ładniejszy się zrobił. Coś na miarę Lamborghini Reventon… w całej wcześniejszej gamie Lambo.

Polska+Chiny=… zobaczymy jak to bedzie jezdzic

Zawartość merytoryczna tego tekstu woła o pomstę do nieba. Ja rozumiem że artykuły piszecie po nocach,ale niech to ktoś sprawdza przed opublikowaniem bo czytając cały tekst trzeba czasami wracać bo nie wiadomo czy źle się przeczytało czy w tekście są niespójności. Już pierwsze zdanie “Nowy skuter Zipp został dostał nowy design” wygląda tragicznie. Albo tu “dwie łukowate lampy wykonane w technologii wkomponowane w przednia owiewkę” , “które pozwoliły przy dopasować odpowiedni gaźnik”.

“Nowy skuter Zipp dostał nowy design.”, “dwie łukowate lampy wykonane w technologii LED wkomponowane w przednia owiewkę, mieszczące światła pozycyjne i kierunkowskazy.”, “które pozwoliły przy dopasować odpowiedni gaźnik” no, w ostatnim to “przy” faktycznie jest zbędne, ale w pozostałych skasowałeś kilka słów

Nie skasowałem tylko napisałem jak było,teraz już widzę że poprawili.

Nie wiem w którym miejscu te ledy przypominają jakiegokolwiek streeta. Lusterka i owszem, ale ledy? Sam nie wiem. Co do testów na hamowni to szkoda, że jest to hamownia dla silnika a nie całego skutera. Akurat same silniki w chińskich skuterach są najbardziej wytrzymałe z całej konstrukcji.

To takie pierdzi kółko, szkoda że nie pracują nad moją Vegą. Dali by jej większe koła i taki tylni amorek jak w tym nowym Pro 50,siedzisko od kolumny odstawić na min 10 cm, dobre teleskopy do przodu i lepszy hamulec na tył.Czy i wy to widzicie?! Już to widzę oczami zapaleńca. Jak taki zrobią to kupię 3 szt.

Gdzie Ty byś chciał mieć zamocowany wahacz centralny przy skuterze, który ma koło przykręcone do karterów? To się naturalnie wyklucza. A tak w ogóle jest dużo skuterów, które mają z tyłu jeden amortyzator i to jedyne, co można zrobić na wzór Pro 50.

Może w końcu doczekamy się opisu testów Quantuma R…? Vapor to taka deskorolka na małych kółeczkach, dobry dla dziecka na komunię. Jest konkretny Quantum, na kołach 13", ale poza testami plastików po zaliczeniu gleby, cisza…

M-W problem polega na tym ,że ja to widzę tylko wystarczy troszeczkę wyobraźni i troszeczkę klonowania np.budowa podobna do Hondy PCX. No nie zdradzę pomysłów ponieważ nie ja na tym zarobię. Lecz powiem Tyle Polak Potrafi :-). No może na 50 tkę to szkoda ale się da, a jeszcze jak pomyślę o napędzie elektrycznym to wymiękam na siedząco. Poczytaj o osiągnięciach Polaka w dziedzinie akumulatorów polecam, no i grafen. “Niestety rodzi się smutne pytanie w jaki sposób tym razem Polscy naukowcy nie zarobią na tym wynalazku ani grosza albo zostaną wykolegowani przez “przyjaciół” z zachodu. Niemniej jednak takie wiadomości powodują, że serce mi rośnie i dumny jestem z naszych ludzi” To jest To.

Mi sie podoba.Ja mam przed liftem i tez nie narzekam ;D

Wyglądem przypomina nowy skuter Concept BMW, a może BMW “pozyczyło” sobie ten wzór dla swojego nowego skuterka? Who knows, a na dobrą sprawę kiedyś mi się podobała ta wersja, ale wreszcie się dorobiłem i teraz mam tmax 530 i nikomu go nie oddam, bo technologicznie wymiata. Sportowy skuter, który ma więcej cech motocyklu niż same motory :wink: super sprawa