Opinie: Nowe skutery od Zipp: Vapor, Toxic, Pro

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Nowe skutery od Zipp: Vapor, Toxic, Pro

Ten temat zawiera 14 odpowiedzi, ma 9 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe borys12 borys12 8 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

Z wyglądu fajnie, ale mogli by też w końcu jakiś silnik LC wykombinować. Z tego co tu jest to najbadziej przypadł mi do gustu Pro 50 a reszta to to samo tylko inny wygląd a silnik ten sam.

Testuję nowy Sklep Jednoślad.pl. https://sklep.jednoslad.pl
    Zdjęcie profilowe marcinplock
    marcinplock
    Użytkownik

Zgadzam sie z Vin w 100%. Quantum design bardzo fajny i moze przypasc do gustu, lecz reszta jest pewnie po staremu. Szkoda bo widac ze Zipp robi z roku na rok postepy w projektowaniu wizualnym skuterow, tylko szkoda ze machanika nie idzie w parze z wygladem.

MJ

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 15%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka.
    Zdjęcie profilowe Vin
    Vin
    Użytkownik

No panowie powiem wam że jak będę kupował nowy sprzęcior na wiosnę to poszukam tego Zipp’a Pro 50cc bo z wyglądu to ekstra wygląd. Ciekawe ile będzie kosztował ten nowy Quantum – ”na oko” z 4500zł. Szczerze, jakby tam siedział mocniejszy silnik LC to bym go kupił. Teraz to niech się wezmą za mechanikę…

Zdjęcie profilowe HugoBoss
    HugoBoss
    Użytkownik

Ten Quantum mi się podoba,szczególnie ten zielony,gdyby tam był sprawdzony silnik od Kymco to co innego.

Zdjęcie profilowe darioone
    darioone
    Użytkownik

Tak się składa że mieszkam 100 metrów od sklepu (no i oczywiście serwisu za jednym zamachem) w którym sprzedają te wynalazki (niektóre pokryła taka warstwa kurzu i rdzy że klękajcie narody!) a na dodatek ich mechanik jest dobrym znajomym i lepiej nie pytajcie co facet myśli na temat wykonania i strony mechanicznej tego czym handlują (i co potem musi naprawiać) bo do publikacji to się nie nadaje!

darioone

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
    darioone
    Użytkownik

Ogólnie na temat tej marki nie mam zbyt dobrego zdania i dlatego postanowiłem odbyć wycieczkę po mojego Neksia do pobliskiego Koszalina (45 km do salonu Kymco wg GPS-u).Na PJ mam swój profil i tam dowiecie się że moim poprzednim moto był Reks RS450 (czyli marka Qiungqi na rynek niemiecki,obecnie produkują skutery dla Peugeot-a) którego sprzedałem znajomemu,spotykam go po dwóch latach na stacji benzynowej i co widzę…facet dosiada Zippa Smarta?!I klnie na niego na czym świat stoi!Powiedział że sprzedaż tego mojego Reksia to był największy błąd bo ów pojazd jeżdził jak marzenie.Z tego wynika jasno Chinol Chinolowi nierówny!

darioone
    Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

W środę byłem u dilera Zippa, chciałem obejrzeć te nowości na żywo, ale jeszcze ich niema, może do marca dopłyną? 😉

darioone
    Użytkownik

Bałtyk nie zamarzł to powinny dopłynąć,ciekawe jest że na stronie Zippa nic o nich nie ma?!:-p

darioone
    darioone
    Użytkownik

…byłem dzisiaj u naszego szanownego dilera owej marki,dzień jak codzień,mechanik jak zwykle walczy o reanimację wraków,właściciel nic nie wie o żadnych nowościach.Na pytanie jak jeżdzi moje Kymco odpowiedz padła jedyna słuszna:INTENSYWNIE hehe

darioone
    Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

Bałtyk nie zamarzł, ale jak zablokują Kanał Sueski, to czas się wydłuży, a ceny towarów z Chin, w tym skutery, poszybują w górę 🙁

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie