Opinie: Nie będzie kursów prawa jazdy AM?

No chyba ich z tego całego rządu coś mocno poje*ało. Zrobić coś i nie nadać do tego uprawnień instuktorą? Czy to oznacza, że jutrzejsze wejście prawa w nową kategorie zostaje anulowane?

Kategoria AM zostaje i jej samej nic nie grozi. Mozna będzie wymienić kartę na prawo jazdy. Na dzien dzisiejszy jednak wedle ustawy nie bedzie mozna przejsc kursu na prawo jazdy AM i A2 bo nie ma wlasciwych instruktorów.

Ha, ha, ha, ha, ha… Ale mnie rozbawił ten wpis :slight_smile: No takie jaja to tylko u nas. Taka Polska właśnie.

to juz sie pogubilem, to egzaminy beda takie same jak kilka mies temu? czy nowe?

@Maciejaa - egzaminów nie będzie WCALE, póki co.

kokoniskoo napisał:

@Maciejaa - egzaminów nie będzie WCALE, póki co.

no czy ich poje.... ?? kurde przeciez to sie w glowie nie miesci jaki oni maja tam burdelllllll

Dlatego najbardziej przerąbane mają ci co chcą robić AM :-)

Dokładnie- nie będzie ani kursów, ani egzaminów na AM, póki ustawa nie będzie poprawiona.

aaa czytalem teraz troszke i AM i A2 nie bedzie poki co, A moge zdac;P hehe:)

Dzisiaj rozmawiałem ze znajomym właścicielem szkoły jazdy i potwierdza, zgodnie z prawem i zapisami ustawy nie ma zapisu kto może prowadzić kursy na AM i A2, mało tego egzaminatorów w tej kategorii również nie ma. Niby z automatu powinni dostać ci co mają na A, ale zapisu o tym nie ma, co zgodnie z prawem stanowi tylko o jednym - nie ma komu szkolić i nie ma komu egzaminować.

na 50cc szkoda AM robić bo to pierdek jest,nawet nie zatrzymują… chyba,że ktoś ma po modach i leci 100km/h ponad :slight_smile: przynajmniej u mnie w mieście,ten co ma karte jedzie pierwszy,Ci co nie mają za nim :slight_smile: a jeżeli nie,zawsze można spier*olić :slight_smile:

jara992 napisał:

na 50cc szkoda AM robić bo to pierdek jest,nawet nie zatrzymują.. chyba,że ktoś ma po modach i leci 100km/h ponad :) przynajmniej u mnie w mieście,ten co ma karte jedzie pierwszy,Ci co nie mają za nim :)
a jeżeli nie,zawsze można spier*olić :)

jestem tego samego zdania .mój styl jazdy to pełny gaz gdzie się da, popisy, prowokowanie kierowców oraz przestrzeganie przepisów tylko od święta :D wniosek: policja nie zwraca żadnej uwagi na skutery bo pewnie tak jak ja uważają że są to tylko zabawki ( ja mam groźnego potworka xd )

Śmiech na sali, tyle powiem…

A mam takie pytanie, do posiadaczy już prawa jazdy AM. Jak wygląda to prawo jazdy ? Jest ono podobne do Prawa Jazdy na samochód ? Może troche banalne pytanie,ale zabardzo się w tym nie orientuje, a ciekawosć mnie zżera :)

Wpisz sobie w google: http://powiat.wieszjak.pl/starostwo/308537,Nowe-prawo-jazdy-zmiany-w-przepisach-od-2013-r.html

Witam, wie ktoś może jak teraz wygląda sprawa sprawa z A2?? Z tego co słyszałem (o ile to jest prawda) od maja ma się zacząć szkolenie egzaminatorów i instruktorów.