Opinie: Nauka Jazdy na Skuterze

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Nauka Jazdy na Skuterze

Ten temat zawiera 13 odpowiedzi, ma 11 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe moniczka_28 moniczka_28 6 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

To jest to ! Jeżeli to możliwe to proszę o więcej takich artykułów. Ja mam jeszcze spory problem z jazdą po większych ulicach i jakoś nie mogę się przełamać … bo tu skręcę źle, bo na skrzyżowaniu nie będę wiedział kto pierwszy itp.

Testuję nowy Jednoślad.pl 🙂
    Zdjęcie profilowe KrzysiekP
    KrzysiekP
    Użytkownik

Leszku przeczytałem artykuł i całkowicie się z nim zgadzam. ja osobiście na dwóch skuterach przejechałem pomad 17 tysięcy kilometrów( na pierwszym faspider ROMA pond 7 tyś a obecnie na ince street licznik zamyka mi 10300km). Wiec już można powiedzieć ze się objeździłem

KrzysiekP
    Forum Śląskiej Grupy Motorowerowej – http://www.lonelywolves.cba.pl

Moje Gadu-Gadu
    [/img]http://www.motostat.pl/user_images/23496/icon3.png[/img]
    http://www.ermail.pl/klik/Vn9UZGEN

Zdjęcie profilowe Rafal002
    Rafal002
    Użytkownik

Ja to się nawet nie uczyłem po drogach gruntowych,tylko jeździłem na podwórku,Ale nic trudnego powiem

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Junaka. Wygraj zegarek o wartości 2000 PLN

Chcesz zdobyć wyjątkowy zegarek Davosa z logo Junak? Nakręć film o swoim Junaku i opublikuj na Facebooku.
    Zdjęcie profilowe OstRy
    OstRy
    Użytkownik

Hmm moja nauka jazdy Kupilem rometa ogara 200 z Zabrza , potem mama w aucie mi uciekła to se DTŚ pojechałem xD :D(pierwszy kontaktz biegami )

Zdjęcie profilowe ArtekToros
    ArtekToros
    Użytkownik

„otwarta nauka jazdy ” to spotkanie w realu w postaci warsztatów czy wskazówki na stronie www? Jeśli by było w realu to wspaniały pomysł … może warto to połączyć z imrezą typu zlot entuzjastów skuterów 🙂 to byłoby fajne . czekam na wieściw tej sprawie !!!

Zdjęcie profilowe mario_78_78
    mario_78_78
    Użytkownik

Kolego D3vill , myślę , że ten poradnik bardziej dotyczy strony doskonalenia techniki jazdy a nie problemu dotyczącego poruszania sie po skrzyżowaniach i mieście … od tego jest kodeks drogowy i lektura przepisów …

Zdjęcie profilowe D3vill
    D3vill
    Użytkownik

Tylko tu jest problem bo znam doskonale przepisy i kodeks drogowy ale nie potrafię tego wykorzystać czyt. mam stracha że popełnię błąd : / mam nadzieję że to z czasem przejdzie

Zdjęcie profilowe mario_78_78
    mario_78_78
    Użytkownik

To zmienisz tylko w jeden sposób … poprostu jeżdźąc … inaczej sie nieda , choć bym nie wiem ile książek przeczytal czy porad wysłuchał

Zdjęcie profilowe MichalWujak
    MichalWujak
    Użytkownik

D3vill z tego co widzę na interaktywnej mapie to Sosnowiec nie ma jakichś kosmicznych skrzyżowań i 5-pasmowych dróg, więc bez przesady. Wbrew pozorom duże skrzyżowania z sygnalizacją są prostsze niż małe ze znakami, trudno się na nich pomylić. Podobnie jest z rondami. Tu się nie ma czego bać, tylko powtórzyć przepisy, wsiąść i jechać.

Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

Uczyłem się jeździć motorowerem, w wieku 8 lat, na wujka Komarku z pedałami..oczywiście polnymi drogami 🙂

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie