Opinie: Nauka Jazdy na Skuterze

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Nauka Jazdy na Skuterze

Ten temat zawiera 13 odpowiedzi, ma 11 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe moniczka_28 moniczka_28 6 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

To jest to ! Jeżeli to możliwe to proszę o więcej takich artykułów. Ja mam jeszcze spory problem z jazdą po większych ulicach i jakoś nie mogę się przełamać … bo tu skręcę źle, bo na skrzyżowaniu nie będę wiedział kto pierwszy itp.

Testuję nowy Jednoślad.pl 🙂
    Zdjęcie profilowe KrzysiekP
    KrzysiekP
    Użytkownik

Leszku przeczytałem artykuł i całkowicie się z nim zgadzam. ja osobiście na dwóch skuterach przejechałem pomad 17 tysięcy kilometrów( na pierwszym faspider ROMA pond 7 tyś a obecnie na ince street licznik zamyka mi 10300km). Wiec już można powiedzieć ze się objeździłem

KrzysiekP
    Forum Śląskiej Grupy Motorowerowej – http://www.lonelywolves.cba.pl

Moje Gadu-Gadu
    [/img]http://www.motostat.pl/user_images/23496/icon3.png[/img]
    http://www.ermail.pl/klik/Vn9UZGEN

Zdjęcie profilowe Rafal002
    Rafal002
    Użytkownik

Ja to się nawet nie uczyłem po drogach gruntowych,tylko jeździłem na podwórku,Ale nic trudnego powiem

Czytaj
    REKLAMA

Barton daje 400 zł do wykorzystania na akcesoria

Kup motocykl Barton Cafe Racer lub Barton Travel, zarejestruj zakup i skonfiguruj dla siebie pakiet dodatków o wartości 400 zł gratis.
    Zdjęcie profilowe OstRy
    OstRy
    Użytkownik

Hmm moja nauka jazdy Kupilem rometa ogara 200 z Zabrza , potem mama w aucie mi uciekła to se DTŚ pojechałem xD :D(pierwszy kontaktz biegami )

Zdjęcie profilowe ArtekToros
    ArtekToros
    Użytkownik

„otwarta nauka jazdy ” to spotkanie w realu w postaci warsztatów czy wskazówki na stronie www? Jeśli by było w realu to wspaniały pomysł … może warto to połączyć z imrezą typu zlot entuzjastów skuterów 🙂 to byłoby fajne . czekam na wieściw tej sprawie !!!

Zdjęcie profilowe mario_78_78
    mario_78_78
    Użytkownik

Kolego D3vill , myślę , że ten poradnik bardziej dotyczy strony doskonalenia techniki jazdy a nie problemu dotyczącego poruszania sie po skrzyżowaniach i mieście … od tego jest kodeks drogowy i lektura przepisów …

Zdjęcie profilowe D3vill
    D3vill
    Użytkownik

Tylko tu jest problem bo znam doskonale przepisy i kodeks drogowy ale nie potrafię tego wykorzystać czyt. mam stracha że popełnię błąd : / mam nadzieję że to z czasem przejdzie

Zdjęcie profilowe mario_78_78
    mario_78_78
    Użytkownik

To zmienisz tylko w jeden sposób … poprostu jeżdźąc … inaczej sie nieda , choć bym nie wiem ile książek przeczytal czy porad wysłuchał

Zdjęcie profilowe MichalWujak
    MichalWujak
    Użytkownik

D3vill z tego co widzę na interaktywnej mapie to Sosnowiec nie ma jakichś kosmicznych skrzyżowań i 5-pasmowych dróg, więc bez przesady. Wbrew pozorom duże skrzyżowania z sygnalizacją są prostsze niż małe ze znakami, trudno się na nich pomylić. Podobnie jest z rondami. Tu się nie ma czego bać, tylko powtórzyć przepisy, wsiąść i jechać.

Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

Uczyłem się jeździć motorowerem, w wieku 8 lat, na wujka Komarku z pedałami..oczywiście polnymi drogami 🙂

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie