Opinie: Najlepszy sportowy skuter: Jaki wybrać?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #97082
    Skuterowo.com
    Użytkownik
    • 318
    • 327Postów:

    Peugeot i Kymco

    #97083
    Kempesik
    Użytkownik
    • 1
    • 41Postów:

    Peugeot 😀 A z po za tej listy to bym wybrał Rometa 747 ECO Limited Edition :> (Wygląda jak JetForce 🙂 Sam nim jeżdżę )

    #97084
    Gumol344
    Użytkownik
    • 1
    • 25Postów:

    Kymco agility naket 2t albo Romet 767

    #97085
    Radula
    Użytkownik
    • 9
    • 81Postów:

    jetforce.

    #97086
    Radziu
    Użytkownik
    • 0
    • 25Postów:

    Mnie osobiście z wyglądu najbardziej podobają się Keeway F-act EVO i wiadomo, że Peugeot Jetforce ale w najbardziej rozsądnej cenie jest Romet 717 i jest chłodzony cieczą, natomiast Keeway jest chłodzony powietrzem, ale na jakichś forach czytałem, że Keeway swoje silniki importuje od Tajwańskiej firmy CPI, więc silniki w nich są napewno lepsze niż chińskie 2t

    #97087
    TheMiqlaq
    Użytkownik
    • 58
    • 688Postów:

    Z tej listy najbardziej podchodzi pi Peugeot, no ale raczej używka bo kto przy zdrowych zmysłach wydaje 10 tyś na skuterek 50 ccm? :). Tak spoza tej listy wybrałbym Yamahe Aerox.

    #97088
    lisu7
    Użytkownik
    • 55
    • 835Postów:

    ja bym jeszcze dodał romet 717 2t na powietrze a z tych to keeway i romet na ciecz

    #97089
    axyt
    Uczestnik
    • 7
    • 83Postów:

    Jakie były kryteria wyboru do artykułu? Bo Kymco Super 9 mi brakuje a jakby nie patrzeć sylwetka i osiągi kwalifikują ten skuter do grona sportowych…

    #97101
    Pietro
    Użytkownik
    • 9
    • 3 294Postów:

    Z uwagi na posiadanie prawa jazdy, wybrałbym Kymco Xciting 500 🙂

    #97311
    osama83
    Użytkownik
    • 0
    • 8Postów:

    Żenada !! ..sportowy skuter he he jest coś takiego.. jak ktoś myśli o sportowym śmiganiu to jaki skuter litości… skuter ma się kojarzyć przede wszystkim jako ekonomia …. a nie szał !!!

    #97471
    42bartek
    Użytkownik
    • 0
    • 1Postów:

    przecież to są odkurzacze!!!!!!!! MASAKRA!!!! 45km/h to dużo? Moim Piaggio mam prawie 100’wkę na liczniku.

    #97522
    Ziomek
    Użytkownik
    • 0
    • 1Postów:

    Jet Force lub Romet 717 albo Kymco !!

    #159416
    pinio6
    Uczestnik
    • 1
    • 8Postów:

    A co myślicie o Gilera Runner 50, też fajny wygląd i osiągi dobre?

    #193784
    RoBoXxX
    Użytkownik
    • 0
    • 1Postów:

    Hmm. To są sportowe skutery 🙂 Maja MBk Booster 2007 Conti reacing cylek plus przerobiony wydech fabryka (brak kata w zamian reflektor 😉 dla wtajemniczonych) i latam grubo ponad szafkę Kiedyś bawiłem się w portingi tajwanów ale jakośc materiałów za słaba i każdy powyżej 78/87 km/h przy fabrycznej przekładni padał pomimo duuużych płuków. Reasumując tylko jakośc da osiągi najtańsze świetne żeliwo to Naraku 70cc 😉 Ciecz wszystkiego nie nadrobi, chińskie produkty od razu można sobie darowac… Jeśli skuter ma byc szybki i zrywny to 2T i minimum 70cc, sportowe 50-tki dają frajdę powyżej 14-tysi obrotów 🙂 Natomiast 70cc i plus daje moment od dołu i zryw w sam raz na miasto i żeby zgubic paru nygusów co myślą iż biegi to najlepszy wynalazek Buahaha do 110-130 bez biegów lepiej, nie mówię że ciszej :))))))))))))))))))))))

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button