Opinie: Najfajniejsze dziewczyny na OWMiS

Z tym tematem mógłbym się zapoznać bardzo chętnie i głęboko. Zwłaszcza z panią kończącą film. Mógłbym zaprosić ją na loda, a nawet na na kanapkę.

pominięto wiele hostes… najładniejsze były przy stoisku Hondy i Panie z KTM’a taaaak :smiley: i te od ulotek ;>

Wg mnie bez rewelacji, ale to rzecz gustu. Myślę jednak, że gdybyście odwiedzili New York Auto Show, to wtedy zobaczylibyście prawdziwe hostessy:-)

pominięto baardzo dużo hostess w tym ta co mi się najbardziej podobała :slight_smile:

rymcymcym2009… zejdźmy na ziemię… klasa i ranga tej wystawy bez porównania a prawdziwe hostesy można zobaczyć także w Europie na Paris Auto Tuning Show i nie trzeba wcale dymać do NYC, a i w Polsce by się też znalazło

Toż to jawna dyskryminacja i rasizm. Chyba tylko na jednym stoisku widziałem modela. Co na to P.Biedroń i P.Grodzka ? Dziewczyny śliczne, na każdej kolejnej wystawie wydają mi się jeszcze ładniejsze. Myślę, że dlatego duża ilość zdjęć zrobionych przeze mnie wyszła rozmazana. Może bardziej z powodu drżącej ręki niż słabego już wzroku.

clsamg63 - byłem i tu i tu. Paryż przy NYC wypada blado… Ale miałem nie dyskutować o gustach.

ehhh:) każde targi są fajne właśnie ze względu na hostessy:)