Opinie: Na weekend: Przygotowanie skutera do sezonu

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #95504 Reply
    Skuterowo.com
    Użytkownik
    • 318

Ja żeby odpalić 4T po zimie to biorę strzykawkę z benzyną zdejmuje wężyk przed filtrem paliwa napełniam filtr do pełna zakładam wężyk i próbuję odpalić 5sec kręcenia i zapalił I jeszcze proponuje przed próbą odpalania włączyć zapłon aby ssanie się włączyło .

#95505 Reply
    Michalk001
    Uczestnik
    • 12

Ja odpaliłem 3 dni temu – stał „pod chmurką” przykryty dobrym pokrowcem. Po zdjęciu go motorower był w takim samym stanie jak przed zimą. Na zimę wyjąłem akumulator i spuściłem paliwo z gaźnika. Teraz po włożeniu aku i kopnięciu 2-3 razy bez zapłonu, a następnie włączeniu go – silnik uruchomił się bez najmniejszych problemów za pierwszym razem.

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#95517 Reply
    Kapuchon
    Użytkownik
    • 18

„I jeszcze proponuje przed próbą odpalania włączyć zapłon aby ssanie się włączyło .” A jakbyś inaczej chciał odpalić silnik ? Bez włączonego zapłonu ?

#95518 Reply
    Lipton96
    Użytkownik
    • 2

Chodziło mi oto żeby zostawić na chwilę :p Aż wysunie się iglica ze ssania

#95539 Reply
    FranceCola
    Użytkownik
    • 17

Ojj… miała być już wiosna,a tu … atak zimy ;/ Ale myślę, że zima pokazuje już swój „ostatni pazur” i w marcu, będziemy mogli podziwiać uroki wiosny 🙂

#95552 Reply
    maximus
    Użytkownik
    • 4

sezon 2012 rozpoczęty!!!!20km niby nie dużo ale jaka frajda po zimie!!!

#95578 Reply
    ko_mol
    Użytkownik
    • 0

mój Romecik stał całą zimę pod plandeką i odburzył bez problemu 😉 i dziś już mogłem otworzyć sezon. tylko, że akumulator stał w ciepłym pomieszczeniu w te mrozy, a skuter zabezpieczyłem i opatuliłem, żeby nie pozamarzało nic 😉 Na dobrą sprawę jak się dba o skuter i właśnie zabierze akumulator na zimę do domu, to nie powinno być problemów z odpalaniem na nowy sezon

#95611 Reply
    krystians31
    Użytkownik
    • 0

mój romet też odpalił bez problemów,już jezdziłem :))

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Opinie: Na weekend: Przygotowanie skutera do sezonu
Twoje informacje:

Back to top button