Opinie na temat Zipp Quantum R

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery, Motorowery i Motocykle Zipp Opinie na temat Zipp Quantum R

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Nomad Nomad 7 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe filip1209
    filip1209
    Użytkownik

Witam.
    Chciałbym się dowiedzieć o opiniach posiadaczy zipp`a quantum r, ponieważ mam zamiar kupna tego skuterka.. Czekam na wpisy posiadaczy i innnych

skuter to pasja , dbaj o niego a nie będziesz narzekał – Zipp Quantum R
    Zdjęcie profilowe Arczi
    Arczi
    Użytkownik

Poczytaj trochę forum…znajdziesz jakieś opinie sam szukałem i znalazłem co nie co – odrobina samodzielności i chęci. Jeśli nasuną ci się jakieś dodatkowe pytania to myślę że w miarę możliwości ludzie ci coś podpowiedzą. Pozdro 🙂

Zipp Quantum R…w korkach nie stoi. Popieram Eko-Driving.

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe Nomad
    Nomad
    Użytkownik

Też myślę tak jak Arczi. Poszukaj wiadomości na forum bo parę razy się wypowiadaliśmy co sądzimy o tym skuterze i parę informacji znajdziesz a jak czegoś nie znajdziesz to napiszesz tutaj co chcesz wiedzieć konkretnie i wtedy tobie odpowiemy. Na wstępie mogę powiedzieć, że zły wybór to raczej nie będzie.

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie