Opinie: Na Egzaminie Odkręć Kranik i Machaj

Boże co za debile piszą i wymyślają te rozporządzenia!!!Chyba trzeba powiadomić Tuska jakich idiotów ma w swoim rządzie

Fajne wymyślają te wymagania na egzaminie, aż się śmiać chce. Widać na przewodniczącego komisji która pisze ten projekt wybrano jakiegoś “motocyklistę”, który na Junakach, Jawkach i innych MZ-ach “zjadł zęby” (dosłownie) i teraz płodzą takie perły mądrości… Najlepsza jest ta jazda po piasku :D.

Brak mi słów, naprawdę… Kto za to odpowiada? Ktokolwiek to jest, powinien chyba wylecieć z roboty albo pisać te wszystkie rozporządzenia od nowa, bez dopłaty za nadgodziny i ze strażnikiem za plecami. @MichalWujak Ja podejrzewam, że to robota sympatyka serwisów typu pl.ściąga.com i pl.prace-magisterskie.com lub bibliotekarza z PRL :stuck_out_tongue:

I bardzo dobrze że teraz tak zrobili. Pewnie połowa ludzi co jeździ na skuterach nie wie na jakiej podstawie działa pływak. Przynajmniej dzięki temu filmikowi dowiedziałem się jak sprawnie sygnalizować skręt na ogarze :slight_smile: A ta WSKa miodzio, ładne obroty trzymała.

Mam nadzieję, że w bilskole nie będzie dziwnych pomysłów i uda się zdać. Kiedyś…

Ciekawe, czy jesli sie ma prawo jazdy na samochod, to teorie na egzaminie na prawo jazdy motocyklowe tez bedzie trzeba zdawac? No i ciekawe jak damy rade z tym kranikiem… x;))