Opinie: Motocykle i skutery 125: Jaka przed nami przyszłość?

“Robuś z BMW” - Leszku on ma pseudonim “FROG”

Skuterowo.com nadal będzie umacniać swoją pozycję numer 2 wśród internetowych portali motocyklowych.” A co jest pozycją numer 1 ? BTW za dużo tu wpisów o 125…

I po co ta cała nagonka??? chyba lepiej jak jadę motocyklem lub skuterem 125ccm i mam prawo jazdy B od 3 lat niż jadę skuterem 50ccm i mam dowód osobisty i nie znam nawet znaków ani przepisów ruchu drogowego. Wsiadam na motocykle świadomie i poruszam się ostrożnie bo znam polski stan dróg i kulturę innych kierowców. Są kraje gdzie pomiędzy pasami “puszki” zostawiają miejsce właśnie dla motocyklistów i jest to normalne a u nas się drzwi otwiera :-/

wojtek_pl napisał:

"Skuterowo.com nadal będzie umacniać swoją pozycję numer 2 wśród internetowych portali motocyklowych."
A co jest pozycją numer 1 ?
BTW za dużo tu wpisów o 125...

Troche dziwne, że znają tylko 2 :)

Nie kuś losu, bo zaraz wyjdzie sobie stąd na zwykłe zawsze, a nawet kolejne... *PIĘĆ OSÓB* i będzie już pozamiatane w temacie *WIELKIEGO SUKCESU FORUM*.
*
Jak nie robisz tego co lubisz to zazwyczaj robisz to, co aktualnie musisz robić, bo teraz hajs jest podobno najważniejszy.
Zaiste, ale smutne to są czasy, bo nie ma już żyletek Polsilvera i trzeba się golić... brzytwą. I ja się taką golę.
*
Czy... ANNA i PRZEMYSŁAW mają jakieś *solenne gratyfikanty* dla siebie od swoich popełnianych tutaj *ARTYKUŁÓW* ?
Tak lub nie?
*
Zawodowe *dziennikarstwo* bardzo mnie interesuje. I wynika to już z natury mojej.