Opinie: Moto Trendy 2016: Nowa kolekcja kurtek, kasków i akcesoriów od Inter Motors

Niby fajne ale cena pewnie będzie zaporowa ;_;

Ceny zazwyczaj są zaporowe... najlepsza pora, żeby wyłowić jakąś przecenioną odzież z poprzedniego sezonu. to początek stycznia... ;)))
No i trzeba trochę poszukać...

Chciałem kupić u nich kask nie będę mówił jaki za 950 zł, pacze na a***drogo a tam po 600 z wysyłka są .-. I weś człowieku u nich kup.

No, takie ^okazje^ to mnie wkurzają... Polowanie na jelenia...

Bo to właśnie jest okazja ale dla nich na Jelenia:D

Bo tak jest wszędzie. Idziesz do salonu, chcą Ci "dać" nową komórkę, cena - 900 zł. Super hiper, bo komórka jest nowoczesna. Tylko że... ta sama komórka, nówka, nie śmigana, jest za 500 zł na Allegro :-D .

Eeee... Bergu! Za 900zł to by była prawie uczciwa oferta! Ten telefon jest... za 1zł... I ludzie w to wierzą. A nawet jak im pokażesz ile to kosztuje, to Ci powiedzą, że nie mają 500zł... a 1zł mają ... ;)))

Hehe, znam to z autopsji. Kiedyś dopiero na 1-wszej fakturze zobaczyłem że co miesiąc jest (i będzie przez kolejne kilkanaście miesięcy)..... spora rata za telefon za złotówkę :D . Teraz już tylko przedłużam umowy bez nowego telefonu. Chyba mnie nie lubią ;-)

Prawie każdy musiał być przeczołgany, zanim nabrał rozumu. Najgorsze, że oni w ten sposób naciągają też biedne babcie emerytki, które tych cwaniackich zawiłości nie ogarniają... :(

Berg napisał:

Hehe, znam to z autopsji. Kiedyś dopiero na 1-wszej fakturze zobaczyłem że co miesiąc jest (i będzie przez kolejne kilkanaście miesięcy)..... spora rata za telefon za złotówkę :D . Teraz już tylko przedłużam umowy bez nowego telefonu. Chyba mnie nie lubią ;-)

T-mobile jak mniemam?
Ostatnio "opiekun biznesowy" z T-Mobile mojego klienta przyszedł składać oferte na przedłużenie umów.. itd. Oczywiście z opcją nowego aparatu do każdego z numerów z ceną uzależnioną od abonamentu na dany numer - w sumie norma.
Od zawsze mam telefony firmowe i prywatne w plusie i zawsze tak było że za jakiś tam aparat płacisz jednorazowo złotówkę jak masz abonament za 180zł albo np 399zł jak masz abonament za 39zł.
opłata faktycznie była jednorazowa i oferta też była jasna. To że "spłacasz" ten tel. abonamentami jest oczywiste.
A oferta Tmobile była inna. Zawierała abonament, cene za aparat do danego abonamentu oraz pozycja "budżet na aparat"... siakieś to tajemnicze i pokrętne. Pan coś tam wyjaśniał że to kwota z abonamentu przeznaczona na aparat.. itd.
no i wymieniliśmy chyba z 11 numerów na nowe taryfy, do nich dobraliśmy 11 aparatów w cenach różnych - od 49 do 300zł i było raczej jasne że jak zwykle to opłata jednorazowa.
Się zdziwiliśmy przy drugiej fakturze bo faktury były dwie - za abonamenty i kolejna rata za aparaty w wysokości tej opłaty "inicjalnej". I się okazało że zamiast płacić 1100 za komórki trzeba co miesiąc bulić 2000.
Jest to ewidentne wprowadzenie w błąd Klienta.