Opinie: Most Północny już dziurawy

Dlaczego mnie to już nie dziwi…

Brakuje już pomysłów na ciekawe artykuły więc zaczyna się pisanie o dziurawych drogach.Za jakiś czas będzie artykuł na którym dworcu PKP zapchał się sracz.Może jakiś test z prawdziwego zdarzenia ?,a nie laurki dla reklamodawców.

Portal schodzi na psy. O moderacji nie wspomnę bo nie chcę się denerwować.
Kogo normalnego w Polsce interesuje jakiś most.
Mało mamy własnych lokalnych problemów?

Interesuje wszystkich którzy poruszają się po Warszawie pojazdami mechanicznymi i informacje drogowe zawsze są im przydatne człowieku!Co gdzie i jak jest uszkodzone i rozkopane,szczególnie w wakacje jest nasilenie tego w mieście.A jest tak że siedziba portalu Skuterowo.com znajduje się w tym mieście,poza tym co ja będę ci tłumaczył...Warszawa jest stolicą jak by nie było i kto by nie chciał.Więc sprawy najważniejszego i największego miasta w kraju były,są i będą najważniejsze i podejmowane wszędzie.Jak myślisz co może ludzi którzy tworzą Skuterowo interesować tak naprawdę dziura w jezdni,czy cokolwiek innego związanego z Zabrzem??Zastanów się co wypisujesz ok,w oczach tych ludzi i innych redaktorów na poważnie zajmujących się tym co dzieje się wokół Warszawa się liczy jako temat do artykułów......Zabrze....nie sadzę by oni na co dzień pamiętali że takie coś istnieje.

No to mamy kolejny przykład wyższości Warszawki nad pozostałymi aglomeracjami w Polsce. Brawo! Co jak co ale skromnością nie grzeszycie!

Robertonos też byś nieco się zastanowił co piszesz. Portal jest ogólnopolski a nie warszawski. Ponadto koledzy słusznie prawią, że tematyką tego portalu miały być skutery, a ostatnio robi się z tego serwis informacyjny.
Co do samej treści twojej wypowiedzi to jest to kolejna w stylu "jestem lepszy od innych"- leczysz tu jakieś kompleksy czy co?

Jak napisałem powyżej Warszawa jako miasto stołeczne,miejsce gdzie znajduje się największa liczba firm,wszystkie najważniejsze instytucje rządowe.Niemalże jedna trzecia całej kasy tego państwa się w tym mieście znajduje oraz najważniejsze decyzje dla kraju są właśnie TU podejmowane liczy się dla wszelkich reporterów,opisywaczy czegokolwiek w najróżniejszych sprawach i tyle.Takie są fakty po prostu i to jest naturalne.Raven a Ty mieszkasz w Piasecznie zdaje się,czyli jesteś można powiedzieć Warszawiakiem nie?A nawet słowa Warszawa nie piszesz z dużej jako nazwy,to może wyprowadzi się do Zabrza czy gdzieś tam jak tak Warszawka Ci lata koło czterech liter.Tylko może nie zapominaj że to właśnie Warszawa daje Tobie pracę,czyli jednocześnie możliwość tego byś miał co do gara włożyć i zjeść.Ja rozumiem Wy się z Benkiempe dobrze rozumiecie nie,on opluwa ludzi od siebie ze Śląska (Motorowerową Grupę Śląską).A Ty masz czytam problem z tym że Warszawa jest w centrum zainteresowania mediów przeróżnych,nawet Stuterowo.com.A może ty Ślązak jesteś co?Bo ja z paru pokoleń jestem i z Ojców i Matek 100% Warszawiakiem k...a Fa,na Madalinskiego sie urodzilem.

Znwou awanturka o Warszawkę?
Tylko, że istotą tego newsa nie była Warszawa, tylko most, który został nie dawno oddany i już się sypie. I to nie mały most. A nie przypominam sobie, żeby w jakimś innym mieście ktoś coś postawił.
Gdyby most powstał w Katowicach czy Krakowie i ktoś by się dowiedział o jego wadach to pewnie też było by napisane. I nie pisać, że w Katowicach nie ma rzeki bo nie o to chodzi :)

Zresztą poznałem ostatnio na spocie ludzi ze Śląska,było to w Sielpi.Zrobili na mnie dobre i koleżeńskie wrażenie.Mam nadzieję że zobaczę znowu Chopów we Wrześniu po drodze do Ostrawy i pojedziemy z już wspólnie Śląska i Mazowiecka do Czech :)Wiesz Benekpe co byś nie pisał i się usadowił się mocno z swoimi na ten temat pogladami to prawdy nie miniesz,Warszawa po prostu jest najważniejszym miejscem w kraju z wielu powodów i spraw które TU a nie gdzie indziej się dzieją...i tego nie zmienisz.Wiesz Raven ja jestem przede wszystkim człowiekiem wierzącym i ufającym Bogu,po drugie jestem Polskim patryjotą i po trzecie to miasto jest moim miejscem na ziemi więc można powiedzieć że również patryjotą Warszawy.Tak mam poglądy prawicowe i tak będzie już zawsze,dlatego wszelkie lewactwo,czy inne zawszaństwo liberalne jest dla mnie tym co toczy ten kraj.Jeśli Ty nie masz miłość,ani nawet szacunku do miejsca w którym żyjesz i pracujesz (Warszawa) to Twoja sprawa.Każdy ma prawo być w swoim życiu kim chce i mieć takie czy inne zasady-poglądy.

Robertonos - a co na to lekarze? :)

Tak jest Maxell zgadzam się z Tobą,ten artykuł był w kontekście że most nie dawno oddali do użytku i już się nawierzchnia sypie-czyli po prostu danie do zrozumienia że była zle wykonana nawierzchnia.No i że w Polsce buble nadal jak zwykle się buduje.Ale przecież Pany Dziadek100 i Benekpe zaraz mają niesmak że pisze się o Warszawie akurat a nie innym miejscu.Wynika z tego że pisanie o moście w Warszawie jest dla tych Panów akurat jakimś problemem nie?A o Panu Ravenie nie będę pisał,dla mnie każdy kto nie utożsamia się w żadnym stopniu z miejscem w którym żyje i pracuje nie wart jest dyskusji.to tyle w temacie i skończyłem,nie będę się wdawał w polemikę dalszą.Wy macie swoją prawdę ,a ja wierzę w swoją no to szlus.

Tak Maxell jasne w dzisiejszych czasach w Polsce to trzeba mieć poprawność polityczną nie?Czy jakąkolwiek inną poprawność,bo tego nakazuje dobra postawa społeczna tzw.Polakowstwo liberalno-lewackie.A ja mam taką postawę w dupie,jak dziś ktoś broni wartość typu powstanie Warszawskie,Warszawa czy mówi otwarcie że szwaby czy sowieci to mordercy i ich nienawidzi z wielu rzeczy które zrobili temu miastu czy narodowi to jest psychiczny i niech idzie do psychiatry.Piękne czasy nie ma co postrzeganie partyjotyzmu jako schorzenia psychicznego.

Warszawiak, Ślązak i Kaszub pojechali na wczasy do Egiptu. Gdy płynęli łódką, wyłowili z wody gliniany dzban z dziwną pieczęcią. Po chwili złamali tę pieczęć i z dzbana wyleciał Dżinn.
- Uwolniliście mnie, spełnię wasze trzy życzenia. Po jednym na każdego.
Kaszub:
- Ja tak kocham Kaszuby... Niech zawsze woda w jeziorach będzie czysta, ryb będzie pod dostatkiem, a turyści niech będą porządni i bogaci.
Dżinn:
- Nudnawe życzenie, ale jak chcesz. Zrobione.
Warszawiak:
- Wybuduj dookoła Warszawy ogromny mur, żeby odgrodzić moje miasto od reszty tego zacofanego kraju i żeby żadni wsiowi mi tu nie przyjeżdżali.
Dżinn:
- OK. Zrobione. Teraz ty - Dżinn zwraca się do Ślązaka.
Slązak:
- Powiedz mi coś więcej o tym murze wokół Warszawy.
- No, otacza całe miasto, jest betonowy, wysoki na kilometr i szeroki na trzy kilometry u podstawy. Mysz się nie prześlizgnie.
Slązak:
- Dobra. Nalej wody do pełna.

I tyle w temacie ;p Każdy bd bronił swojego regionu ;)

Poza tym aglomeracja Śląska jest większa niz Warszawa ;p

AA Robertonos i dobrze ze mocie tam tych debili z Wiejskiej xD

Tak poza tym to jestem jak najbardziej za autonomia dla slaska , moze wtedy warszawa przestanie na Śląsku Żerować...

Ostry - warszawka nie tak łatwo pozbędzie się kury znoszącej złote jaja - oni nie pozwolą na autonomię, bo wtedy źródełko by dla nich wyschnęło.

benekpe napisał:

Ostry - warszawka nie tak łatwo odpuści kurę znoszącą złote jaja - oni nie pozwolą na autonomię, bo wtedy źródełko by dla nich wyschnęło.

Wyschło chyba, nie wyschnęło :)

Obie formy są poprawne.

Chyba na Śląsku :)
I przypominam, że tematem jest rozpadający się most a nie pochodzenie forumowiczów :)

Robertonos napisał:

Pany Dziadek100 i Benekpe zaraz mają niesmak że pisze się o Warszawie akurat a nie innym miejscu.Wynika z tego że pisanie o moście w Warszawie jest dla tych Panów akurat jakimś problemem nie?

Robertonos zaciemniasz jasne sprawy.Jakbyś przeczytał ze zrozumieniem to moja wypowiedż była formą żartu.Nie mam nic do Warszawy tak jak to na siłę próbujesz udowodnić.Chodziło mi o to że Skuterowo zajmuje się jakąś pieprzoną dziurą zamiast innymi tematami związanymi strikte ze skuterami.Zamiast pseudo testami powinno się zająć testami z prawdziwego zdarzenia.Po co w ogóle piszesz że jesteś osobą wierzącą ?,nie sądzę aby to kogo kolwiek interesowało.Mamy rozumieć że jeśli ktoś jest ateistą to z twojego punktu widzenia jest gorszym człowiekiem od Ciebie ?.Robisz burzę w szklance wody,nie potrzebnie się podniecasz.

Ale zauważ, że taka dziura wbrew pozorom ma bardzo dużo wspólnego ze skuterami :)
Nikogo tu nie bronię, ale sam też po dziurach jeździć nie lubię :)

maxell napisał:

benekpe napisał:
Ostry - warszawka nie tak łatwo odpuści kurę znoszącą złote jaja - oni nie pozwolą na autonomię, bo wtedy źródełko by dla nich wyschnęło.

Wyschło chyba, nie wyschnęło :)

poprawna forma to wyschło.

W przypadku np /"on"/ wtedy poprawne są dwie formy - wysechł i wyschnął :).Ot tak dla przypomnienia :)