Opinie: Moja Inca Sprint

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Moja Inca Sprint

Ten temat zawiera 13 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez  ragaz 7 lata, 12 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

ragaz
    Użytkownik

Pechowy egzemplarz ;/

ragaz
    Użytkownik

Z tego co wyczytałem ,piszczenie pojawia się prawie u wszystkich użytkowników, starter tego nie wiem może akumulator padnięty ,może skuter jest rozregulowany.(kurcze nie jestem mechanikiem i zupelnie się na tym nie znam) ,obecnie jestem w trakcie poszukiwań jakiegoś warsztatu ,serwis odpada za: -ceny -chamstwo -i naprawy ponad normę( tzn. mówisz im ,skuter ma problem ze starterem ,a oni wymieniają na nowe części wszystko co się da ,tak po prostu bez pytania ,i wystawiaj, rachunek prawie taki jakbyś oddał do przeglądu samochód.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

TO piszczenie jest na skutek za twardych okładzin sprzęgła w inca sprint.

Testuję nowy Sklep Jednoślad.pl. https://sklep.jednoslad.pl

ragaz
    Użytkownik

No własnie coś takiego wyczytałem,zastanawiam się nad wyjęciem podkładki (blokady na wariatorze),podobno skuter będzie miał troszkę więcej siły a z tego co się dowiedziałem na portalu nie jest to takie skomplikowane, moduł zostawię taki jaki jest prędkość 50-55 w zupełności wystarczy. Doszedłem do wniosku , iż trzeba samemu poznać tajniki budowy skutera.

ragaz
    Użytkownik

Panowie gdzie jest świeca w ince sprint .(tylko się nie śmiać prosze) Uploaded with ImageShack.us

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.

ragaz
    Użytkownik
    Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

Jak się kupuje skuter, który Inter-Cars w hurcie, dilerom sprzedawał za mniej niż 1200zł, to tak jest…Swoją drogą nigdy nie dopuścił bym, żeby stopka centralna odpadła…słowem, jak się dba, tak się ma, dobrze że koła Ci nie poodpadały, to by dopiero było 😉 Co do świecy, pokazałeś fotkę gaźnika, świecę masz z przodu, znajdziesz po kabelku wysokiego napięcia 😉

ragaz
    Użytkownik

Widzisz Pietro tak to już jest z tym dbaniem ,odkąd kupiłem ten skuter w praktyce zrozumiałem zdanie „ograniczone zaufanie” stopka odpadła zaraz po pierwszym przeglądzie który miał właśnie oprócz wymiany oleju polegać na dokręcaniu wszystkich elementów, Jednak po tym doświadczeniu jak to się mówi Nauka nie poszła w las i często sprawdzam każdą śrubkę i każdy element skutera sam ,od tej pory nie mam większych powodów do zmartwień . Inka jest moim pierwszym skuterem i sporo się o niej nauczyłem i jeszcze nauczę myślę że to w jakimś tam sensie dobry zakup .Co do świecy i jej umiejscowienia doszedłem do niej http://www.skuterowo.com/moja-inca-sprint-cz-2/

ragaz
    Użytkownik

Widzisz Pietro tak to już jest z tym dbaniem ,odkąd kupiłem ten skuter w praktyce zrozumiałem zdanie „ograniczone zaufanie” stopka odpadła zaraz po pierwszym przeglądzie który miał właśnie oprócz wymiany oleju polegać na dokręcaniu wszystkich elementów, Jednak po tym doświadczeniu jak to się mówi Nauka nie poszła w las i często sprawdzam każdą śrubkę i każdy element skutera sam ,od tej pory nie mam większych powodów do zmartwień . Inka jest moim pierwszym skuterem i sporo się o niej nauczyłem i jeszcze nauczę myślę że to w jakimś tam sensie dobry zakup .Co do świecy i jej umiejscowienia doszedłem do niej http://www.skuterowo.com/moja-inca-sprint-cz-2/

Zdjęcie profilowe valior96
    valior96
    Użytkownik

czy ten moduł bęzie pasował do inc’i sprint http://allegro.pl/modul-zaplonowy-racing-typowo-sportowy-i1542083082.html ? ? ?

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie