Opinie: Mój Kymco New Dink 50

Trzymamy kciuki!

Witamy kolejnego zapaleńca:) Z jakiej dzielnicy jesteś? Mam nadzieję że kiedyś spotkamy się tak sobie pojeździć. Oby maszynka dobrze się sprawowała. Ale to przecież KYMCO :slight_smile:

Witamy kolejnego w stajni Kymco :wink:

Hugo, od 6 miesięcy mieszkam na Białołęce, a dokładnie na Zielonej Białołęce więc do Centrum trochę mam:) teraz tylko czekam na poprawę pogody:)

A ja pochodzę z Bródna,teraz mieszkam w Grójcu. Ale jak coś to myślę że nie będzie problemu ze spotkaniem:)

A na Białołęce ja pracuję. Wjtamy f klóbje;-)

Śmigasz na skuterze do pracy?

Od 2 tygodni jestem posiadaczem new Dinka , fajnie będzie wymienić doświadczenia :slight_smile:

Witam wszystkich serdecznie. Podniosę Wam trochę średnią wieku na forum :wink: Jestem z rocznika '73 i od kilku dni cieszę się ze skuterka Kymco ND 50 z 2004 roku. Sprzęt ma ok 11k km przebiegu /na liczniku/ stan… hmmm chyba dość dobry, pewnie wyjdzie w praniu. Czy ktoś z Was dysponuje lub może zeskanować swoją instrukcję obsługi do pliku i mi podesłać ? Z góry dzięki.

Tu masz,ale po angielsku: http://www.kymco.com/upload/CTContent/3/3647D904-C219-4820-B38B-33D3C632D306/DINK_50cc.pdf

Pluszowy jak trochę pojeździsz podziel się swoim opiniami jak się skuter sprawuje:)

pluszowy a ten skuter kupiłeś od goscia z warszawy i za 3000zł;D?