Opinie: Miasto to miejsce pełne pułapek 1: Drogowy łańcuch pokarmowy.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Miasto to miejsce pełne pułapek 1: Drogowy łańcuch pokarmowy.

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe eadem eadem 4 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #93356 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

spoko odkąd zrobiłem profil na Waszej stronie, naprawdę lubię czytać te artykuły, a co do hamowania to jest mały szkopuł bo w zwykłym motorowerze zawsze naciskałem w nodze tylni aż do kontrolowanego poślizgu. W skuterze czuję się jak raczkujące dziecko, taki odruch wyuczyłem w sobie że na mieście trzymam dwa palce na przednim hamulcu, bo tylni bęben jest (to raczej atrapa) niż hamulec.

Testuję nowy Sklep Jednoślad.pl. https://sklep.jednoslad.pl
    #307456 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe PiotrB0
    PiotrB0
    Użytkownik

Po pierwszej glebie nabrałem bardziej poważnego stosunku do ruszania i hamowania. Manewry te okazują się bardziej skomplikowane (Romet ADV 125) niż sądziłem, szczególnie w mieście. Autem o wiele łatwiej zareagować jadąc w korku.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #307459 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe eadem
    eadem
    Użytkownik

Sprawna jazda moto to coś więcej niż przejechanie po prostej. Coraz więcej puszkarzy się o tym przekonuje 😀

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
Odpowiedz do: Opinie: Miasto to miejsce pełne pułapek 1: Drogowy łańcuch pokarmowy.
Informacje o Tobie: