Opinie: LWG, czyli lewa w górę. Gest motocyklistów, nie kierowców motocykli

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: LWG, czyli lewa w górę. Gest motocyklistów, nie kierowców motocykli

Ten temat zawiera 11 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe eadem eadem 3 lata temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Michał Brzozowski
    Użytkownik

jak czytam o byciu prawdziwym motocyklistą i nieprawdziwym to mi się bebechy przewracają. Każdy kto trzyma dupe na motorze jest prawdziwym motocyklistą – nawet jak nie ma prawka to jest motocyklistą. Nie jest tylko na symulatorze w salonie gier. A to że nie ma życzenia pocić się jak świnia w 30-stopniowym upale albo ma ochotę jeździć w klapkach – to jest jego ŚWIADOMY wybór. Może niezbyt mądry, może nie najlepszy ale niewątpliwie świadomy. I nic innym do tego. Strasznie mnie wnerwia jak ^prawdziwi motocykliści^ uczą rozumu tych ^ nieprawdziwych^. Jednoznacznie mi się to kojarzy ze Świadkami Jehowy krążącymi po domach – oni też ^uczą rozumu^ czy ktoś tego chce czy nie. Spadać.

Zdjęcie profilowe Cinkof
    Cinkof
    Użytkownik

Panie Michal Brzozowski polecam panu obejrzenie filmu Gang Dzikich Wieprzy, może wtedy pan zrozumie co to być motocyklista. A to jak jestem ubrany i na czym jadę i czy jadę na ryby czy w pole to moja sprawa.Grunt że czuję frajdę z jazdy i to mnie czyni motocyklistą. A wasza lewa w górę wy ” lepsiejsi ” motocykliści mnie nie obchodzi. Jeśli kogoś uraziłem to sory.

Zdjęcie profilowe Dawid181
    Dawid181
    Użytkownik

Fajańsiarze na Vespach nigdy się nie witają bo oni są nad zwykłymi skuterami i motocyklami. Zauważyłem to już parę lat temu.

Było Kymco Super 8 2T , Yamaha Tricity jest Honda PCX

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Junaka. Wygraj zegarek o wartości 2000 PLN

Chcesz zdobyć wyjątkowy zegarek Davosa z logo Junak? Nakręć film o swoim Junaku i opublikuj na Facebooku.
    Zdjęcie profilowe Dawid181
    Dawid181
    Użytkownik

~ Elraphael Jak mówiła babci jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz 🙂

Było Kymco Super 8 2T , Yamaha Tricity jest Honda PCX
    Zdjęcie profilowe Leonardo
    Leonardo
    Użytkownik

wiem ze jest juz gorąco dzis bylo 25 stopni ale ja jezdze w butach wojskowych ( sa dobre i jak mi sie moto na stope przewroci to nie odpadnie , wiem bo jujuz sie kiedys na skutrze wywalilem i wlasnie na noge mi upadl a swoje 120kg mial i to bylo przy 50km/h, tylko but byl zniszczony ale ocalił próg skutera xD) Mimo to jezdze w kurtce z ochraniaczami na plecy lokcie barki i przedramie , kurtke spinam na plecach z spodniami motocyklowymi z ochraniaczami na kolana , i mam dobre rekawiczki za 200zeta, wbrew pozorom podczas jazdy jest ok , gozej jak na swiatlach sie stoi , a jezdze ”tylko” 50tka ktora sie do 70km rozbuja max, bezpieczenstwo>wygoda umnie.

———————————
    Romet Router Grande 2014 – Sprzedany
    Junak 901F 2015
    Zdjęcie profilowe Leonardo
    Leonardo
    Użytkownik

i jak pisalem poprzednio dostaje 100x tyle lwg jadac na junaku 901 niz na skuterze router grande ktory swoja wielkosc posiada (nie moge edytowac tutaj chcialem dopisac)

———————————
    Romet Router Grande 2014 – Sprzedany
    Junak 901F 2015

Adam Ornowski
    Użytkownik

ja ubrany w skórzaną kurtkę , jeansy , buty za kostki i rękawiczki dośc często dostaje lwg od motorków większej pojemności (600+) np dziś rano mijało mnie 3 panów na cbrkach i elegancko było lwg , a pare kilometrów dalej przejezdzało 2 panów na motorowerach 50ccm i zaden nie podniósł łapki , a i ostatnio nawet rowerzysta wykazał gest co mnie zdziwiło Oo

Adamek
    Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

Bo to był motocyklista, który oddał swoje moto na serwis 🙂

Zdjęcie profilowe eadem
    eadem
    Użytkownik

W każdym z nas drzemie ukryty jednoślad.

Adam Ornowski
    Użytkownik

Zaraz jeszcze ktos na hulajnodze mi podniesie łapke Oo

Adamek
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie