Opinie: LWG, czyli lewa w górę. Czy to ma szansę przetrwać?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: LWG, czyli lewa w górę. Czy to ma szansę przetrwać?

Ten temat zawiera 20 odpowiedzi, ma 9 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe pustelnig pustelnig 3 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 21 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Michał Brzozowski
    Użytkownik

Redaktorze, mieszkam na nowym osiedlu, jak myślisz ilu sąsiadów, których spotykam mówi mi Dzień Dobry? Odpowiem Ci „żaden”! Jeśli to ja powiem Dzień Dobry, czy się ukłonię, odpowiada mi jeden na dziesięciu. Takich niestety doczekaliśmy czasów, że kulturalne zachowanie w życiu i na drodze jest rzadkością. Natomiast jeżdżąc rowerem macham lewą/lub kiwam głową do innych rowerzystów, i o dziwo jest spory odzew, acz i sporo się dziwi.

Zdjęcie profilowe eadem
    eadem
    Użytkownik

No niestety, niedzielni jednośladowcy nie mają pojęcia o LWG a ci z dużych (przeważnie sportowych) maszyn dostają swojego rodzaju motokracji i się z plebsem nie witają.

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 15%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka.
    Zdjęcie profilowe Rysio_Misio
    Rysio_Misio
    Użytkownik

Nie znasz, nie pozdrawiasz. Mamy już… XXI wiek. Okupuj fora społecznościowe. Ktoś może ci coś… podlajkuje. ;-)))

„Trzymaj swoje szczęście za włosy, dopóki samo nie wyłysieje.”
    Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

Częściej mi odmachują ci na motocyklach, niż na skuterach…
    *
    Najbardziej mnie wnerwia, jak włazi takie do windy i nie widzi tych w środku. Nic. Wzrok pusty, łeb obróci, ani słowa.
    Albo ja wchodzę, mówię grzecznie ^dzieńdoberek^, a tu cisza. Nikogo. Echo. Stoi, ale go nie ma. Albo mnie nie ma, sam już nie wiem 🙂

Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Widzisz bo jak mówisz ^dzieńdoberek^ to myśla żeś pedzio kabalero i się boją że zaatakujesz z flintom:D:D
    Jak byś mowił ‚Hej jak tam wójkojebce’ to ci odpowiedzą:D

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
    Zdjęcie profilowe eadem
    eadem
    Użytkownik

Z tą windą, to bym nie przesadzał, bo wolę ciszę, jak mają mi „dziękować” za jazdę. No tego już zupełnie nie kumam.

Zdjęcie profilowe eadem
    eadem
    Użytkownik

paci napisał:

Widzisz bo jak mówisz ^dzieńdoberek^ to myśla żeś pedzio kabalero i się boją że zaatakujesz z flintom:D:D

no i pozamiatane XD

Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

Dziękować nie muszą, ale jak się wchodzi i widzi ludzi, to dzień dobry i do widzenia nie zawadzi. Zacznę się martwić, jak zaczną bić brawo na parterze :-)))

Zdjęcie profilowe WodzuWGK
    WodzuWGK
    Użytkownik

Z moich doświadczeń wynika, że duże pojemności prawie zawsze odwzajemniają LWG lub skinięcie głową, natomiast 50-ki rzadko kiedy.

Kiedyś Kymco New Dink 50 obecnie Aprilia SR Max 125 i.e.
    Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

No to mamy podobne odczucia 🙂

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 21 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie